Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
, wie nog denkt volgens een doel is blijkbaar blijven hangen in een of ander immatuur denken, de wereld heeft niet de vorm van een streven naar een bepaald doel, maar is het gevolg van causaliteit zoals builderB al zei.
en dat allemaal door zo min mogelijk andere mensen last of pijn te bezorgen.
.tja de geworpenheid in de wereld he, waar menig existensialist zich over boog, wie nog denkt volgens een doel is blijkbaar blijven hangen in een of ander immatuur denken, de wereld heeft niet de vorm van een streven naar een bepaald doel, maar is het gevolg van causaliteit zoals builderB al zei.
ik hou het simpel: veel nken, de wereld en medemens wat beter leren kennen en ontdekken en veel lachen om de absurditeit van het levenen dat allemaal door zo min mogelijk andere mensen last of pijn te bezorgen.
Wie durft te zeggen dat het leven van een nihilist een zware opgave is.

de kans dat een nihilist het doel van zijn/haar leven zal bereiken is NIHIL!
![]()

het moment dat je de zin vant leven doorhebt, is de dag dat je sterft!
gewoon profiteren van de tijd die je hebt!
Het moet zijn; Op het moment dat je sterft besef je dat niks ooit zinvol geweest is in je leven, behalve het sterven zelf wat zingeving geeft aan de rest van je leven.
Dood als ultieme vervolmaking van het zelf is al langer bekend bij existentialistische denkers.

werken tot je 65ste en doodgaan op je 74ste als je geluk hebt![]()



Deze aardkloot verlaten met een grote bang, om zo in de hemel terecht te komen



Ik zal zeker naar je zwaaien als je lekker in de dieptes van djehenema wordt ingepleird!



