Knuppeltje
Cool Novice
- Lid sinds
- 25 feb 2016
- Berichten
- 168
- Waardering
- 16
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 90kg
- Vetpercentage
- 8%
Nou je bent een mooie 5 kilo aan vocht aangekomen.
Eet je per dag een vaatje zout?
60 kilo op 1,75 dan ga ik er maar vanuit dat je nog nooit getraind heb. Toen besloot een spuit te zetten om vervolgens de inschrijving te voltooien bij een gare basic fif.
Succes met je flutkuur je zult alles nog sneller kwijt zijn dan dat het erbij gekomen is.
Ga je een log bijhouden met progressie fotos?
Ik vrees er ook voor dat hij het meeste allemaal terug ga kwijtspelen paar weken na zijn kuur en dan kun je terug van 0 beginnen. Het kan nooit dzt hij zijn natuurlijke potentie er al heeft uitgehaald met dat gewicht. Hij moet sowieso 15 tot 20 kilo naturel kunnen bijkomen, maar dat vergt geduld en discipline. Volgens mij is hij nog jong dus nog tijd zat later om te kuren.


Jij bent vast en zeker een dealertje! ;-) Wat die cardio betreft,... ja man laat iemand die zware problemen heeft met ondergewicht maar lekker cardio doen dan zit die binnen 20 jaar daar nog te kloten in die fitness als skiny scull bone op die fiets of loopband. Volgens mij heb je er weinig verstand van en zeker als je anabolen aanprijst aan een ectomorph van 26 jaar.
Wat voor knuppel moet je dan wel niet zijn zeg. Het word gvd steeds gekker hier.