marcelbriggs
Dutch Bodybuilder
- Lid sinds
- 7 okt 2005
- Berichten
- 400
- Waardering
- 0
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
D. zei:Wat is dit nou weer voor jaloers gezeik. Die vent is 1.90m en alleen omdat zn t**ten wat minder zijn zou hij geen 90k wegen?
En hij is ook echt geen 20%, jullie moeders misschien.
huidplooimeting vind het echt veel %maarja zolang ik er maar niet te dik uitzie gewoon doorbulkenRuud zei:

iD. zei:Wat is dit nou weer voor jaloers gezeik. Die vent is 1.90m en alleen omdat zn t**ten wat minder zijn zou hij geen 90k wegen?
En hij is ook echt geen 20%, jullie moeders misschien.
D. zei:En een tekening om je statement kracht bij te zetten, chapeau "lionel"
90 kilo geloof ik wel, hij is 1.88 dat is lang, en daarnaast is hij niet dun en je ziet dat hij al aardig wat heeft. Spieren zijn zwaarder dan vet toch?spiertje16 zei:ziet eruit als 80 kg
max 85 maar meer echt niet
mischien grote poten?
spiertje16 zei:ziet eruit als 80 kg
max 85 maar meer echt niet
mischien grote poten?
spiertje16 zei:haha ok dat verklaar alles ik denk dat je bf toch wel moet schatten tussen de 18/20 %
dan zou het totaal plaatje wel kloppen want ik wel spieren maar echt geen 90 kg![]()

