Fitness Seller

Foto's vet%: Spant men de buik hier aan?

  • Topic Starter Topic Starter
  • #41
Yes maar heb jaren niet getraind omdat ik altijd schouderissues had. Sinds 6 maanden weer bezig en veel serieuzer nu
 

Omdat je meer vet rond je organen hebt dan iemand van 20 zal je vp altijd wat hoger liggen. Ook al zie je er hetzelfde uit :P

Allemaal details, ik zou in jouw geval nog heel even doorcutten tot dat laatste vet onder je navel weg is.

Edit: Als je op jouw leeftijd die sixpack er volledig doorkrijgt mag je best trots op jezelf zijn IMO ;)
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #43
Ok helder thx
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #44
Haha thx. Ben al erg trots op het resultaat zover. Was 6 mnd geleden nog een hobbezak haha.

Edit: Vind het ergens ook jammer dat ik moet gaan bulken. Maar ja wil ook die spieren natuurlijk ;-). Mss wel handig niet te lang te wachten dan kan ik ook voor de zomervakantie in juni nog even cutten :-)
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #45
Ja ik ben eruit. Ik ga vanaf vandaag clean bulken eens proberen. 10% boven behoefte en ik eet sowieso al heel schoon.

Plan is tot 1 mei bulken en dan ws cutten tot half juni. Dan ga ik namelijk op vakantie :-)
 
Heb je ook een before foto?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #47
Jep
PhotoEditor_20190126_114306889.jpg
 
Netjes hoor!
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #50
Thx!
 
Het begin is er!
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #52
Yes now it's time to grow :-)
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #53
Beetje off topic, maar wat denken jullie van bijgaande voedingsschema's (rust- en traindagen) om 10% te bulken?

Ter info: Ik train om de dag. Op rustdagen doe ik buikspierkwartiertje.
 

Bijlagen

Wel oppassen dat je niet in de autistenval trapt ,
het blijft een hobby
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #56
Wat bedoel je precies?
 
Dat je er wel heel obsessief mee bezig bent...
GI van mais is wel wat hoger maar dit gaat echt geen impact hebben op je resultaat of je dat beetje mais nu wel of niet eet.
Probeer variatie te houden en ook te blijven genieten van je eten. Dan hou je het ook beter vol.
Te obsessief ermee bezig zijn kan ook tege je gaan werken dat je van alles "niet meer mag van jezelf" terwijl t geen ruk uitmaakt voor t resultaat.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #58
OK helder, thx. Maar daar hoef je je niet druk over te maken, want ik vind vrijwel alles in mijn schema heerlijk om te eten (behalve mais ws!). Zit eigenlijk de hele dag uit te kijken naar mijn volgende maaltijd haha.

Verder wel een goed schema voor de bulk?
 
Macro's zien er prima uit.
Gewoon proberen en zien wat t doet.
 
Mooi resultaat al hoor !
 
Terug
Naar boven