Coexistence
Competitive Bodybuilder
- Lid sinds
- 27 apr 2012
- Berichten
- 1.692
- Waardering
- 387
- Lengte
- 1m84
- Massa
- 95kg
- Vetpercentage
- 12%
Het gaat eerder over een theorie, dus het is niet per se een "spoiler". De aanwijzingen voor de theorie zijn echter verhalen over het verleden die verteld worden over de 5 boeken heen. En na de "mind = blown" post van coexistence vertel ik in een spoiler nog iets uit boek 5 dat de theorie zou moeten bevestigen. Ik zou de spoilers dus niet lezen moest ik jou zijn.
Ja ik dacht in eerste instantie dat het Aegon + Dany + Quentin zou worden, maar dat is dus snel genoeg de kop ingedrukt. Is Jon eerder geboren dan Aegon? Het is normaal voor een Targaryen om twee vrouwen/mannen te nemen, zoals vaak vermeld in de boeken, dus ik ga er van uit dat Jon geen bastaard is in deze theorie. Dus is hij de rechtmatige troonopvolger?
---------- Post toegevoegd 25 July 2013 om 21:28 ----------
In boek twee is dat heel erg fijn IMO, vooral de stukjes met Dany in Qarth vond ik bijzonder vaag. Heb ik bij de rest van de boekenreeks niet gehad(waarvan de tv series nog niet uit is)Ik snap um, straks maar vast met boek 2 beginnen. Ik kan alles tot nu toe in ieder geval wel beter plaatsen als met de serie, vaak genoeg dat ik even een stukje terug lees bijvoorbeeld.

.
. Ik wou weten hoe het verhaal verder ging. Daarna heb ik alle andere boeken gekocht (gelezen van 2 tot 5). Toen boek 5 uit was heb ik boek 1 gekocht (want die had ik nog niet), en heb ik alle boeken opnieuw gelezen
.

