- Lid sinds
- 24 jun 2007
- Berichten
- 17.315
- Waardering
- 699
- Lengte
- 1m74
- Massa
- 101kg
- Vetpercentage
- 10%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.


De aanklacht is poging tot doodslag.
http://www.nu.nl/binnenland/3013016/poging-doodslag-verdachte-mishandeling-eindhoven.html
Ik zou ook snel teruglopenDwingende BelgIk zou ook snel teruglopen
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4NICg7KBXJY#t=178s

Video is wehDwingende BelgIk zou ook snel teruglopen
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4NICg7KBXJY#t=178s
Whami is weh
De drie verdachten die in een Nederlandse cel zitten vanwege de mishandeling van een 22-jarige jongeman in Eindhoven, worden alle drie beschuldigd van poging tot doodslag in vereniging. Een woordvoerster van het Openbaar Ministerie in Den Bosch heeft datgezegd.
De drie jongens (15, 16 en 17 jaar) meldden zich deze week bij de politie in Eindhoven nadat de politie een filmpje van de mishandeling had getoond op televisie en er een hetze ontstond op internet. De 17-jarige jongen uit Vosselaar heeft bekend dat hij het slachtoffer heeft geduwd en geschopt. De andere twee verdachten hebben niet actief meegedaan aan het geweld.
Hmmm hoe kunnen we het Marokkanenprobleem in Nederland en België oplossen. Nu even goed nadenken. Marokkanen stelen veel, zijn gewelddadig en gedragen zich asociaal tegen over "anderen". Hoe los je dit op? Ze stelen altijd geld, zorg ervoor dat men alleen nog met de pin kan betalen, resultaat: overvallen etc zullen aanzienlijk dalen. Marokkanen zijn vaak betrokken bij zinloos geweld. Veronderstel een Marokkaan slaat een vrouw van 40 in elkaar die moeder is. Hierdoor krijgt de Marokkaan celstraf + zijn eigen moeder wordt voor zijn ogen in elkaar geslagen. We kunnen ze ook allemaal castreren, dit verlaagt hun testosteron en daarmee de agressie die ze bezitten. Als ze toch geen chickies meer kunnen neuqen, dan zullen ze toch niet meer zo veel waarde hechten aan geld.
Wie zou de oma van Stefbodybuilder doen?
