shark89
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 6 aug 2012
- Berichten
- 4.311
- Waardering
- 1.057
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Doelde er meer op dat je, in mijn ogen, beter gewoon een grotere motor er in kan doen dan een 2 liter motortje maximaal op kan fokken.
Bullshit, als je je motor goed bouwt, niet op bezuinigd gewoon niet constant op high boost rijdt is zo'n motor betrouwbaarder dan een originele motor.
Dat gaat niet op wanneer je een ori motor hebt en daar wat dingetjes aan doet.
---------- Post added at 04:58 ---------- Previous post was at 04:55 ----------
Je mag toch aannemen dat als je voor 6k (originele prijs) een uitlaat koopt dat het toch wel op maat is.
Bovendien zegt "op maat" niet zo veel voor een turbo motor. Wel wat, maar lang niet alles. Gewoon zorgen dat je zo min mogelijk weerstand hebt.

Ex motor van een kennis van me:
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
Holset T90 turbo.
Beste 6 in lijn ooit gemaakt.
Haha ik begrijp het. LinkNice man, zou een mooie vervanger voor de mijne zijn.. Maarja ik heb de Vento nog haha.
Heb je link van de auto? Heb heel misschien een collega die interesse heeft. (net gevraagd)

Volgens mij heb ik hem in het verleden wel eens eerder op die site aangemeld, maar toen geen redelijk bod ontvangen helaas (was een bod wat je bij de sloop ook krijgt..). Maar bedankt, ik zal het toch nog ff een keer proberen als ik geen particuliere koper kan vinden.www.ikwilvanmijnautoaf.nl
Hier heb ik mijn vorige auto op gezet, uiteindelijk voor de prijs kunnen verkopen die ik er voor wilde hebben. Enige nadeel is wel dat ik hem moest komen brengen, maar das voor mij gewoon weer een dagje uit![]()
Ex motor van een kennis van me:
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
Holset T90 turbo.
Beste 6 in lijn ooit gemaakt.


Neen, RB26.
2jz is echt een vrachtwagenmotor vergeleken met een rb26.
Rb komt veeeeel sneller op toeren.
Neemt niet weg dat een 2jz ook in mijn top 3 staat.![]()

Cilinderinhoud zegt niks over de Betrouwbaarheid. Kijk de grote blokken van vag, (v12 tdi) die zijn ook niet betrouwbaar. De Mercedes v12 worden nog eens vervangen bij 2 ton.
Als je een blok ontwikkeld voor veel vermogen dan maakt het niet uit of het een 1.6 is of 5.0 v8, het karakter en rijeigenschappen veranderen er wel sterk mee.
Ik ben zeker wel fan van me 2.0 turbo, koppel is heerlijk.

Zeker wel nodig als je zo veel toeren wilt draaien en het ook nog heel wilt houden.
Dit is wat werk van hen, gewoon kunst.
![]()
![]()

Ja hoor.Zou je wat meer van dit kunnen posten? Zo heerlijk :![]()

Ik had een tijd terug iets in dit onderwerp gezien over bruine vlekken op je banden wat moest daartegen gedaan worden?

Haha.
Op de wangen van de banden komen bruine verkleuringen
