Fitness Seller

Sticky Het DBB Festival Meet Topic

Mooi he dat feesten, heb er al bijna 100 opzitten (partyflock geregistreerd). Woon op een uurtje rijden, valt mee. Ga ook wel eens dangerouz mind enzo.

ja echt nice, spijt dat ik niet eerder ging haha

ahh Focus was mijn 1e feestje toen, machtig mooi man ! ga wel elke keer weer naar dangerouzmind in lucky wel mooi met veel bekenden :)

Hardbass vond ik wel echt heel erg kicken op de 1e set na
 
Dominator veel te hard voor EbFeb

Die spaced alleen op klassiekers :o

Knettergek als je daar gaat staan :roflol:

jij kommen hier zo proatn

early is altijd vet man. Vorig jaar was die tent alleen veeeel te warm, toen zo goed als de hele dag bij een tent gestaan waar de bass ziek hard stond :p

Mensen IN voor Fantasy Island 23 mei in Enschede?

Twijfel nog. Wil wel maar is fakking ver en moet keuzes gaan maken voor feestjes :(
 
jij kommen hier zo proatn

early is altijd vet man. Vorig jaar was die tent alleen veeeel te warm, toen zo goed als de hele dag bij een tent gestaan waar de bass ziek hard stond :p



Twijfel nog. Wil wel maar is fakking ver en moet keuzes gaan maken voor feestjes :(

ik zeg doen haha
 
sws liever early dan main. Die hc tent was die met die dikke bass vorig jaar volgens mij

deze :p
http://www.youtube.com/watch?v=wC4I7_SDpzs



thegen mai?

Was idd heel vet. Was trouwens ook lekker daar met die wind die af en toe door de tent ging!

Bijna Toffler en 1992is4you festivals! Begin van t seizoen. Heb er zin in.

Dit jaar voor t eerst in ...uh lang, geen Decibel! Wat zijn er nog meer voor leuke festivals met hardcore en classics, bij voorkeur in juli?

Keuze genoeg joh :p

nee bij dominator gewoon main of hc tent of industrial :D:D:D



klopt ja en HOH > alles

Deel volledig je mening! :D
 

Maybe wel. Normaal is er iemand uit het dorp die meestal een bus regelt, maar aangezien er nu nog niets bekend is en het al over iets meer dan 3 weken is verwacht ik niet dat er nog een bus geregeld wordt.

Voordeel bij Eventtravel is dat je gelijk vanaf het begin er bent, aangezien het een feest van 14:00 tot 00:00 is maximaal genieten van begin tot einde :D Geen gezeur met vrienden die niet gebruiken dat ze later pas rond 16:00/17:00 pas willen aankomen.
 
Last minute Freshtival-ticket ook maar gepakt. Worden weer 2 zware dagen.. :)
 
Jawohl, Jij ook toch? Gaan we biertje doen.

Hardfest was goeie shit. Adaro & Ran-D wel setje van de avond. Jij ook nog mooi gehad?

jazeker, biertje is een puik plan aan het water met een peukje haha, maandag beetje korte ontmoeting:o

Ja was wel vet feestje alleen wat tam imo en geluid te zacht int begin ! werden best dikke sets gedraaid in de RAW tent waar ik ook hele dag gebleven ben tho!

Typhoon klonk echt verdomd lekker, en wanneer die delete kicks gedraaid worden gewoon pure porno :o
 
Had opzich ook wel willen meeten op hardFest.:)
Ik viel sws wel op met een groene legerbroek en knal blauwe maxxies. :p
 
Terug
Naar boven