XXL Nutrition

Hoeveel bankdrukt Ed van Amsterdam

En ik ken iemand die 24 keer 100 kg drukte en een 1 rep max had van 180 kg. Zijn trainingspartner haalde 18 keer 100 kg en drukte 155 kg 1 rep max.
Heeft ook heel veel te maken met de uitvoering, of je die 100kg heel strict doet of iets minder strict.
 
Heeft ook heel veel te maken met de uitvoering, of je die 100kg heel strict doet of iets minder strict.

De 100kg gaat redelijk snel en netjes, de 180 is ook BBstyle. PL style heb ik nooit gedaan. is de rom veel kleiner dus kan zo zijn dat ik dan de magische 200 haal.;)
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #225
Nu begin ik het te snappen. Ed van Amsterdam bestaat helemaal niet. Hij is een fotoshop creatie/cartoon van de bladen. Hij komt alleen in stripverhalen voor en daarin bankdrukt hij 235 kg.

Deze vraag is niet te beantwoorden.
 
Terug
Naar boven