- Lid sinds
- 11 apr 2005
- Berichten
- 13.868
- Waardering
- 99
upp-right row vind ik perfecte trapsoefening.
doe em sinds 3weken.
traint de gehele monnikskapspier in tegenstelling tot shrugs.
BS.
bij side raises voel ik mn traps ook wel een beetje
Als je arm boven horizontaal komt, gaat je trapezius 'aan je schouderblad trekken' om mee te helpen in de armheffing.
Kan iemand mij de link tussen traps en deadlifts vertellen? Ik dacht dat deadlifts voor de onderrug en/of hamstrings was?
Niet (alleen) in termen van spiergroepen denken. Spieren werken in bewegingen. Je kunt ze alleen apart bekijken, niet gebruiken.
100 kg. Dan met de rug recht, klein beetje hol. Géén bolle rug dus.
Maar ik heb meer moeite met mijn grip, de bar glijdt uit mijn handen, dan met de lift zelf. Maar lijkt me sterk dat 100 kg niet zwaar genoeg is, voor iemand van 60 kg?
een DL van 100 kg is idd niet echt heel denderend. Maar heb geduld, dat komt gewoon met de tijd. Je moet het willen, maar niet forceren. Je grip kun je al verbeteren door jezelf te leren aan één hand te hangen.
Mijn traps groeiden altijd lekker op vnl. deadlifts. En waren zeker niet mn slechtse spiergroep.
