Dr X
Competitive Bodybuilder
- Lid geworden
- 5 jun 2016
- Berichten
- 1.773
- Karma
- 1.528
- Lengte
- 1m93
- Massa
- 111kg
- Vetpercentage
- 9%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web -app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie vereist momenteel toegang tot de site met behulp van de ingebouwde safari-browser.
Ik moet je toch echt teleurstellen, mijn ruimtelijk inzicht is extreem slecht, ik kan nog geen kubusje in gedachten vouwenDenk t ook inderdaad![]()
Ik moet je toch echt teleurstellen, mijn ruimtelijk inzicht is extreem slecht, ik kan nog geen kubusje in gedachten vouwen![]()
Ik moet je toch echt teleurstellen, mijn ruimtelijk inzicht is extreem slecht, ik kan nog geen kubusje in gedachten vouwen![]()
kan me nog herinneren dat je iemand advies gaf op iets random waar je for some reason ook weer veel kennis van had, en ik vroeg of er iets was waar je geen kennis van had.
zo hard gelachen toen je daadwerkelijk dingen op ging noemen waar je geen of weinig kennis van had
beetje alsof je een soort lijstje op de koelkast hebt hangen met onderwerpen die je wilde kennen en op noemde wat niet afgestreept stond.
'hmm maandag, melk kopen, gym, inlezen over mogelijke hartritmestoornissen door amfetamine gebruik in koeien, grappen maken over mr 10,
De grootste en gespierdste TRUE natural ooit worden natuurlijk.Herkenbaar, ik ben in dat opzicht ook een volkomen ruimtelijke oriëntatie-debiel.
Wat echter blijkt na alle psychologische cq. capaciteits testen die ik moest ondergaan in mijn leventje, is dat ik een ver bovengemiddeld vermogen heb om oorzaak-gevolg relaties te zien en te analyseren en verbanden te leggen tussen van alles en nog wat.
Tja, wat moet je daar nou me, toch?
Waarom moet je me er nou alweer aan herinnerenook met een cito score van 550 kun je een mislukkeling worden hoor![]()
Leuk interview! Een keer helemaal iets anders.
Goed ook om te horen dat er nog beschaafde mensen zonder baard bestaan...
@Galen, goede plug weer voor je boek. Wanneer kan ik het nu eens gaan bestellen?
Kreeg m'n boeken opeens vandaag al binnen (Dank!
12 of 13 mei zoals het er nu naar uitziet.
Nice, proficiat!Kreeg m'n boeken opeens vandaag al binnen (). Kunt nu dus al bestellen op www.supplementenboek.nl
kan je ook aas-boek bestellen?Kreeg m'n boeken opeens vandaag al binnen (). Kunt nu dus al bestellen op www.supplementenboek.nl
Jazeker, dat kan op: [Link niet meer beschikbaar]kan je ook aas-boek bestellen?
Dat valt wel mee, heb immers ook genoeg tijd om op DBB te trollen.top intervieuw, dacht wel dat je iets meer gemotiveerder waart in uw trainen en voeding.
Maar na het lezen van dit intervieuw denk ik wel dat je het nog redelijk druk hebt met uw werk, boeken lezen/schrijven en zo ...
om te trollen maakt iedereen wel eens tijd vrijDat valt wel mee, heb immers ook genoeg tijd om op DBB te trollen.
Is er nog een leuke kortingsactie voor de kopers (ja, ze zijn niet allemaal weg gegeven hier) van je AAS boek?