Waarom niet? De huidige maatschappij is me toch echt te zeer vervrouwelijkt. Mannen zijn tegenwoordig de moderen huisman aka de poetsvrouw. Met snelle wagens rijden mag niet meer want dat is stoer doenerij. Romantisch zijn is in. Jagen is al helemaal te gruwelijk voor woorden.
Je weet toch dat jagen hetgeen is waarvoor wij mannen hier oorspronkelijk op de aardbol zijn gezet? Alles wat je adrenaline pijl ook maar enigzins laat stijgen is tegenwoordig macho gedrag.
Nee, tegenwoordig gaan we liever me de vrouw "gezellig" op restaurant, lekker zonnebank bruin, mooie kleertjes aan inclusief roze hemdje want dat vinden we echt mooi, we hebben namelijk geen schrik om onze vrouwelijke kant te laten zien.
... wake up and smell the roses zou ik zeggen:
- koop die wagen die je altijd al wou hebben
- koop die motor
- ga aan de AAS en word superhuman

als je dat wil
- zet je vrouw achter het fornuis en gooi dat roze hemdje in de prullenbak
- koop je een geweer en ga jagen, is trouwens voor die dieren veel eervoller dan vetgemest worden op een stal en daarna evenzeer geslacht worden