AndroidHealthClinic

Lijk vermiste jongen Anass Aouragh (13) aangetroffen

Grappig dat vrouwen voornamelijk een minder pijnlijke manier voor zelfmoord kiezen dan mannen. Imo als je zelfmoord pleegt steek jezelf dan in de brand ergens waar veel mensen in de buurt zijn, in een winkel centrum bijv. dan krijg je het meeste aandacht.

Mensen die echt zelfmoord willen plegen, doen dat niet om de aandacht." Aandachttrekkers" zijn een totaal andere categorie bij hen mislukt de poging bijna altijd - "aandachttrekkers" willen meestal ook niet dood.
 
vind het eigenlijk wel spijtig, de enige reden waarom je hopeloos je probeert recht te praten ("het was een mening:janken:") is omdat ik het op een offensieve manier heb gezegd en je ego het nu niet kan lijden om je ongelijk toe te geven. 9 kansen van de 10 had je me gewoon gelijk gegeven als ik op een vriendelijke, half vragende manier je het licht had laten zien, als in: "denk je niet dat... cijfers zeggen dit en dat...":roflol:

Hopeloos, nee absoluut niet. Ook dan had ik gezegd dat het mijn mening was.
Offensief? Aub jongen,.. Wat jij doet/deed is zo degenererend als iets,... Laat mensen compleet niet in hun waarde en is ronduit triest te noemen,.... Maar goed,.. Zie het hier vaker op dbb en is echt gewoon zielig,.. Mannetjes met bewijzingsdrang,..
Wie weet had het idd een heeeeel andere discussie geweest als je gewoon normaal geantwoord had.
 
Pesten moet dus al aan t begin van de situatie aangepakt worden in plaats van naderhand wanneer t te laat is. maar hoe?

Bijvoorbeeld op tijd voorlichting geven over homocoïtusualiteit - in dit geval. En andere zaken die aanleiding kunnen geven tot pestgedrag bespreekbaar maken. Ze met hun neus op de feiten drukken wat de gevolgen van pesten kunnen zijn. Een nultolerantiebeleid als school voeren, want daar ben ik van overtuigd: scholen gaan VEEL te laks om met pesten. Tenminste, zo was het toen ik nog naar school ging, maar als ik het zo hoor is er op de meeste scholen nog niet veel veranderd.
 
Zo relatief vaak gebeuren dit soort incidenten niet. Het is achteraf makkelijk om zogenaamde oorzaken/schuldigen aan te wijzen zonder dat daar onderzoek naar gedaan is, neem het incident vorig jaar in Haren als voorbeeld waar op een gegeven moment Facebook de schuld/oorzaak zou zijn van de rellen. Volslagen onzin er moet preventief beter worden opgetreden bij dergelijke incidenten. De problemen zijn al in een veel vroeger stadium ontstaan. Achteraf conclusies trekken is imo het makkelijkste wat er is. Dit soort gebeurtenissen kennen alleen maar verliezers.

Maar meedoen is belangrijker dan winnen.;)
 
Wtf dames, dames. Laten we een theekransje organiseren om alles uit te praten ;)
 
Mensen die echt zelfmoord willen plegen, doen dat niet om de aandacht." Aandachttrekkers" zijn een totaal andere categorie bij hen mislukt de poging bijna altijd - "aandachttrekkers" willen meestal ook niet dood.

Hmm klinkt logisch maar toch vind ik een sensationele zelfmoord veel mooier dan jezelf ophangen. Vooral omdat je zoiets maar 1 keer kan doen in je leven.
 
Je post: is met alles,.. neem bvb die gezinsmoorden,.. 1 vd ouders ziet 't even niet meer zitten en kabang,.. kids en partner ook gelijk maar mee,... Triest, maar zo waar dat de media hier een heeeeeel grote rol in speeld.

Jij verkondigt hier geen persoonlijke mening maar probeert een foutief iets als feit neer te zetten zonder enig bewijs. Getuigt van een groot intellect.:eyes:


nee, eerder een grote walging en haat voor idioten die de wereld vernken door niet na te denken vooraleer ze hun bek open trekken en belachelijke vooroordelen en foute interpretaties te verkondigen als feiten:eyes:

Nee... ik ben het met de bewering van XXLtje ook niet eens, maar eerlijk is eerlijk....wie een beetje interpreterend kan lezen, ziet dat hij het niet als een feit brengt.
 
Ik vind dat iedereen het recht heeft om te kiezen of hij wil leven niet.

Dat iedereen die zijn leven wil beëindigen, gewoon naar een gespecialiseerde kliniek mag gaan om daar een spuitje te vragen

De wereld zou er toch veel beter uitzien, niet?
 
Ik ben zelf van mening dat je de wereld op veel verschillende manieren kan beleven. Dat je zaken op verschillende manieren kan intrepeteren en als je gewoom doet wat je zelf wilt en je eigen waarden nastreeft dan zul je geen zelfmoord willen plegen. Mensen die blindelings de kudde volgen wel. Je kunt het leven op veel manieren zien. Zowel positief als negatief. Je moet je afvragen wat je denkt dat het meeste oplevert. De kudde is veelal negatief in ieder geval en als je je waardes laat aanpraten door anderen doe je het toch nooit goed genoeg of anders dan zij vinden dat hoort. Dus die shit zou ik gewoon lekker opzij schuiven
 
Hopeloos, nee absoluut niet. Ook dan had ik gezegd dat het mijn mening was.
Offensief? Aub jongen,.. Wat jij doet/deed is zo degenererend als iets,... Laat mensen compleet niet in hun waarde en is ronduit triest te noemen,....
meen je dit weer serieus man:roflol:
gevalletje pot-ketel:)
de evolutie van deze discussie:

wie heeft nog onafhankelijke onderzoeken nodig wnn men XXLtje's observaties heeft:roflol:
gewoon licht spottende comment, niet echt je van je waarde ontnomen hier:eyes: ofwel soms?:roflol:

Totaal gegronde reactie van mij om die post te bespotten aangezien jij zegt: ik merk een trend op dus is het zooooo waar dat media hier een HEEEL grote invloed in heeft. (terwijl dat totaal geen fundering heeft, en je zowieso al oorzaak en effect met elkaar verwisseld had)
och och och,.. :(
veel lager kun je niet zakken wel,... heet een mening ;)
Lache met die Angelus,..
waarna jij het nodig vind om mij het laagste van het laagste te noemen en me te ridiculiseren, natuurlijk ga ik dan ook niet meer vriendelijk blijven en je achterlijkheid openlijk bespreken in deze post die je idd niet meer in je waarde laat:
discussie kwam op gang met vito's 'Inderdaad die massale aandacht van de laatste tijd zet jonge tieners alleen maar op ideeën'

http://statline.cbs.nl/StatWeb/publ...&PA=7022GZA&D1=0,5-11&HD=090724-1117&STB=G3,T

1980 totaal aantal zelfdodingen: 1430
Jonger dan 15 jaar: 2 -> 2/1430 = 0.1%
15 tot 20 jaar: 29 -> 29/1430 = 2%

2010:
totaal 1600
Jonger dan 15 jaar: 6 -> 6/1600 = 0.3%
15 tot 20 jaar: 49 -> 3%

2011:
totaal 1647
Jonger dan 15 jaar: 4 -> 4/1647 = 0.2%
15 tot 20 jaar: 40 -> 40/1647 = 2%

lijkt me een redelijk constant aantal terwijl er wel een merkbaar verschil is tussen de alomtegenwoordigheid van media in de jaren 80 en nu;)


Maarja, iemand die zoiets loopt te verkondigen is overduidelijk te dom om te beseffen dat het net andersom is. Omdat 1 zelfmoord bijzonder veel aandacht trekt (door een bepaald youtube filmpje), wordt zelfmoord door jongeren ineens terug tijdelijk nieuwswaardig gevonden en is het bijgevolg interessant voor de media om dit sentiment uit te buiten en vervolgens uitgebreid over elke tienerzelfmoord verslag te geven.

Gezien jullie duidelijk niet de intelligentste zijn... even in layman's terms:
niet: media aandacht -> stijging in zelfmoord
wel: bijzondere zelfmoord -> stijging in media aandacht voor zelfmoorden

---------- Post toegevoegd Fri 8 Feb 2013 om 22:27 ----------



en dan ook nog zo'n comment. man, je onwetendheid kent geen grenzen:roflol:

Hier vind je een voorbeeld hoe een volwassen iemand omgaat met zijn achterlijke uitspraken;)

Maar goed,.. Zie het hier vaker op dbb en is echt gewoon zielig,.. Mannetjes met bewijzingsdrang,..
Wie weet had het idd een heeeeel andere discussie geweest als je gewoon normaal geantwoord had.

opnieuw, toch niet zo'n bewijzingsdrang blijkbaar;)
 
Laatst bewerkt:
Nee... ik ben het met de bewering van XXLtje ook niet eens, maar eerlijk is eerlijk....wie een beetje interpreterend kan lezen, ziet dat hij het niet als een feit brengt.

mag je me eens uitleggen hoe je dit als 'niet feit brengen' kan interpreteren:roflol:

is met alles,.. neem bvb die gezinsmoorden,.. 1 vd ouders ziet 't even niet meer zitten en kabang,.. kids en partner ook gelijk maar mee,... Triest, maar zo waar dat de media hier een heeeeeel grote rol in speeld.
 
Als er ondraaglijk lijden zonder perspectief is ja.........maar niet als dat door anderen veroorzaakt wordt- dan moet je die oorzaak aanpakken, niet?

Goh, ik weet niet...

Als iemand beslist dat hij niet verder wil leven, wie zijn wij dan om te zeggen dat die persoon moet blijven leven?
 
mag je me eens uitleggen hoe je dit als 'niet feit brengen' kan interpreteren:roflol:

Lekker selectief quoten,...
Als je kijkt werd daarna gevraagd of dat een mening of feit was.
Nóg wat verder lezen en je zult duidelijk zien dat t dus een mening is.
Dat alles was vóór jouw post.
+daarbij uit t stukje daarboven lijkt mij ook al aardig op te maken dat het om een mening gaat.
Dat jij persé enkel alles zwart op wit wilt, en niet open staat alles wat daarnaast ook nog kan. Is niet mijn fout.
Meer een questie van niet "willen" zien van uw zijde ;)
 
http://www.youtube.com/watch?v=WaWI5usBZ4M

---------- Post toegevoegd Sat 9 Feb 2013 om 00:02 ----------

Waarom zo discussiëren terwijl het vrij duidelijk is dat ik de baas ben. Ik bedoel gewoon zonde van je tijd.

---------- Post toegevoegd Sat 9 Feb 2013 om 00:03 ----------

Come at me pussies
 
Lekker selectief quoten,...
Als je kijkt werd daarna gevraagd of dat een mening of feit was.
Nóg wat verder lezen en je zult duidelijk zien dat t dus een mening is.
Dat alles was vóór jouw post.


ik word moe van jou. het is net alsof je niet kan lezen.
En selectief quoten my ass, zal het eens mooi op volgorde zetten met jouw posts erbij:roflol::

jij:
is met alles,.. neem bvb die gezinsmoorden,.. 1 vd ouders ziet 't even niet meer zitten en kabang,.. kids en partner ook gelijk maar mee,... Triest, maar zo waar dat de media hier een heeeeeel grote rol in speeld.
waarop swagger:

Trek je die conclusie zelf of is dit werkelijk onderzocht?


waarop ik:
(nog geen sprake van mening hier)

jij weer:
Ik trek die conclusies,.. voor zover ik weet niet onderzocht nee,.. maar jij gaat vertellen dat je geen "trend" herkend, of enige invloed vd media dan ???
vetgedrukte stelt het DUIDELIJK voor als feit, ook al zeg je erbij: 'ik trek die conclusies'

ik weer:
wie heeft nog onafhankelijke onderzoeken nodig wnn men XXLtje's observaties heeft:roflol:
(nog steeds geen sprake van mening hier)

jij weer:
och och och,.. :(
veel lager kun je niet zakken wel,... heet een mening ;)
Lache met die Angelus,..
hier noem je het een mening, en vind je het nodig me te beledigen (MAAR... ook al NOEM je het hier een mening doet niet af dat de vorige 2 posts werden neergezet als feiten, vandaar ook mijn volgende reactie)

ik:
discussie kwam op gang met vito's 'Inderdaad die massale aandacht van de laatste tijd zet jonge tieners alleen maar op ideeën'

http://statline.cbs.nl/StatWeb/publ...&PA=7022GZA&D1=0,5-11&HD=090724-1117&STB=G3,T

1980 totaal aantal zelfdodingen: 1430
Jonger dan 15 jaar: 2 -> 2/1430 = 0.1%
15 tot 20 jaar: 29 -> 29/1430 = 2%

2010:
totaal 1600
Jonger dan 15 jaar: 6 -> 6/1600 = 0.3%
15 tot 20 jaar: 49 -> 3%

2011:
totaal 1647
Jonger dan 15 jaar: 4 -> 4/1647 = 0.2%
15 tot 20 jaar: 40 -> 40/1647 = 2%

lijkt me een redelijk constant aantal terwijl er wel een merkbaar verschil is tussen de alomtegenwoordigheid van media in de jaren 80 en nu;)


Maarja, iemand die zoiets loopt te verkondigen is overduidelijk te dom om te beseffen dat het net andersom is. Omdat 1 zelfmoord bijzonder veel aandacht trekt (door een bepaald youtube filmpje), wordt zelfmoord door jongeren ineens terug tijdelijk nieuwswaardig gevonden en is het bijgevolg interessant voor de media om dit sentiment uit te buiten en vervolgens uitgebreid over elke tienerzelfmoord verslag te geven.

Gezien jullie duidelijk niet de intelligentste zijn... even in layman's terms:
niet: media aandacht -> stijging in zelfmoord
wel: bijzondere zelfmoord -> stijging in media aandacht voor zelfmoorden

---------- Post toegevoegd Fri 8 Feb 2013 om 22:27 ----------



en dan ook nog zo'n comment. man, je onwetendheid kent geen grenzen:roflol:

+daarbij uit t stukje daarboven lijkt mij ook al aardig op te maken dat het om een mening gaat.
Dat jij persé enkel alles zwart op wit wilt, en niet open staat alles wat daarnaast ook nog kan. Is niet mijn fout.
Meer een questie van niet "willen" zien van uw zijde ;)
ook weer leuk dat je mijn hele post van daarnet hebt genegeerd, je bent echt infantiel:roflol:

om maar niet te spreken dat ook al was het gewoon een mening, het nog altijd volslagen retarded is zoals ik in deze post heb aangehaald (die je toevallig ook genegeerd hebt)


man je hebt nergens "in mijn ogen" gezegd in die post. Not to mention dat je gewoon een full-on r*tard bent als je dingen gaat verkondigen die totaal geen bewijs hebben. "in mijn ogen is bananen eten de grootste oorzaak van aids" (en dan gebruik ik "bananen eten" niet als metafoor;))
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #98
srs business
 
@Angelus,.. lol wordt je er moe van jochie,... gaan we toch niet uitkomen,.. jij vindt jouw ding, ik de mijne.

Jou "eerste gok ik" post heb je gepost terwijl ik mijn vervolgpost aan het typen was.

"maar jij gaat vertellen dat je geen "trend" herkend, of enige invloed vd media dan"

Lijkt mij duidelijk dat ik hier naar ZIJN mening vraag, wat impliceert dat het andere MIJN mening is,..
Maar goed,.. ook ik heb t hier wel mee gehad,.. zoals gezegd houden we beide voet bij stuk,... ga daar ook absoluut niet van afwijken ;),.. en jij ook niet. Klaar dus :D
 
@Angelus,.. lol wordt je er moe van jochie,... gaan we toch niet uitkomen,.. jij vindt jouw ding, ik de mijne.

Jou "eerste gok ik" post heb je gepost terwijl ik mijn vervolgpost aan het typen was.

"maar jij gaat vertellen dat je geen "trend" herkend, of enige invloed vd media dan"

Lijkt mij duidelijk dat ik hier naar ZIJN mening vraag, wat impliceert dat het andere MIJN mening is,..
Maar goed,.. ook ik heb t hier wel mee gehad,.. zoals gezegd houden we beide voet bij stuk,... ga daar ook absoluut niet van afwijken ;),.. en jij ook niet. Klaar dus :D

p*ssy ga trainen joh. Srs geen muscles, ecto.
 
Terug
Naar boven