- Lid sinds
- 24 aug 2009
- Berichten
- 21.667
- Waardering
- 12.184
Voor een Australiër is dit denk ik toch de meest gepaste reactieWat een sukkel. Begint dan nog wat op die jongen te slaan. Als senator kan je toch beter je waardigheid behouden in zo'n geval.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Voor een Australiër is dit denk ik toch de meest gepaste reactieWat een sukkel. Begint dan nog wat op die jongen te slaan. Als senator kan je toch beter je waardigheid behouden in zo'n geval.
Een manifestatie van de ‘gele hesjes’ in Parijs is zaterdag zwaar uit de hand gelopen. “Extreem gewelddadige relschoppers” hebben al heel wat vernielingen aangericht in de Franse hoofdstad. Ze hebben ook brand gesticht in een gebouw, waar elf gewonden gevallen zijn.
Op de Champs Elysées probeerden de manifestanten een vrachtwagen van de gendarmerie aan te vallen, terwijl anderen barricades opwierpen. Er waren ook plunderingen in handelszaken en restaurants, zoals in het bekende Le Fouquet’s. Het terras en de vitrines werden vernield, binnenin werden ook vernielingen aangericht. “Maar niemand is gewond, dat is het belangrijkste”, getuigt de eigenaar op Facebook.
Op de place de l’Etoile gooiden betogers, velen in het zwart uitgedost en met een kap over het hoofd, stenen naar de ordediensten. De politie zette in de Lichtstad traangas en het waterkanon in. Er werden al meer dan 30 mensen opgepakt.
De relschoppers hebben ook brand gesticht in een gebouw aan de boulevard Roosevelt nabij de Champs-Elysées, waar een bank is gevestigd. Daar zijn zaterdag minstens elf mensen gewond geraakt.
De brandweer heeft een vrouw en haar baby gered die geblokkeerd zaten op de tweede verdieping. Het vuur was op de gelijkvloerse verdieping uitgebroken en was even voor 14.00 uur overmeesterd.
Volgens een voorlopige balans zijn bij de vrijwillig aangestoken brand in de marge van het gewelddadig protest van de “gele hesjes” elf mensen lichtgewond geraakt. Het betreft onder andere ook twee politieagenten.
Volgens de Franse minister van Binnenlandse Zaken zijn er 8.000 ‘gele hesjes’ aanwezig en gedragen 1.500 daarvan zich “ultra gewelddadig”.
d*ck Advocaat had zo'n anekdote over zijn tijd als bondscoach van Australië.

Alle maar dan ook alle kritiek tegen welke moslim dan ook is mede verantwoordelijk voor deze aanslag.Zo'n beetje alle reacties uit islamitische hoek maken tot dusver duidelijk dat ze in 'wij versus zij' denken. Als groep zijn ze behoorlijk kansloos.
Aanslagen uit andere hoeken komen niet eens in de buurt qua hoeveelheid en slachtoffers.Zo'n beetje alle reacties uit islamitische hoek maken tot dusver duidelijk dat ze in 'wij versus zij' denken. Als groep zijn ze behoorlijk kansloos.

