je snapt het echt niet he...
meisjes, wat is jullie voorbeeldlichaam?
De gemiddelde vrouw is hier ver over de 20 heen...
+1!!
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
je snapt het echt niet he...
meisjes, wat is jullie voorbeeldlichaam?
De gemiddelde vrouw is hier ver over de 20 heen...
Je snapt het echt niet he...
Meisjes, wat is jullie voorbeeldlichaam?
De gemiddelde vrouw is hier ver over de 20 heen...


Dit alles niet om je te demotiveren, maar wel om je een realistisch beeld te schetsen. Zit al 25 jaar in het fitness/bb vak en heb honderden, zoniet duizenden vrouwen volledig gefrustreerd zien raken en hele rare(lees gevaarlijke) dingen zien doen om hun ''ideaal'' figuur te bereiken.
Het hebben van een voorbeeld is prima en geniet van elke vooruitgang want iedereen kan echt heel ver komen, maar de kans dat je bepaalde extreme idealen haalt zonder jezelf in gevaar te brengen is klein.
Keep it real and enjoy the ride![Afbeelding niet meer beschikbaar]



Als ik in die buurt kan komen zou ik zeer trots op mezelf zijn!
En daarmee zouden wij met zijn alle ook erg trots op je zijn.

Ik kan me jaren terug nog een hele mooie Zwitserse BB-ster herinneren.
Ze gaf een optreden in een hal en stond daar zo met een vet% van ongev. 11%. Ze was redelijk droog maar niet hard en supermooie rondingen en ook plezant-massief. De zaal ging uit zijn dak. Je zag zelfs de mannen die het niet zo met vrouwelijk-BB'en hebben erg goedkeurend kijken, zo van wow
Zij was een talent en had ambities.
Twee jaar later zag ik haar daar weer. Ze gaf weer een optreden. Ze was werkelijk knetterdroog, de aderen spoten er aan alle kanten uit, de strepen van haar spieren stonden zo hard dat je er bang van zou worden. Haar gezicht was ... ehhm... tja zeg maar in mijn opinie gewoon zo hard en hoekig geworden dat we daar ook een beetje bang van werden.
Ze kreeg wat applaus, maar die enorme waardering van die twee jaar daarvoor was er ineens niet meer.
Puur BB-ing technisch gezien had ze mega-sprongen vooruit gemaakt en misschien wel Olympia-waardig. Maar toch vond ik het heel jammer dat ze dit gedaan had. Ze had wel mijn respect voor datgene wat ze met haar fysiek bereikt had, dat wel, maar ik vond haar twee jaar daarvoor echt helemaal geweldig.
Weet haar naam even niet zo meer, zal es zoeken![]()
Waarschijnlijk als die dame niet meer in wedstrijdshape zou gaan staan, maar gewoon weer met een procentje of 11 dan had ze weer hetzelfde applaus gehad. Ik heb het al zo vaak uitgelegd, maar het lijkt wel of men niet wil inzien wat een verschil van contest shape met off season shape of zelfs met een bf van 11% kan uitmaken. Sowieso in het gezicht. Ik heb nu ook een bolle kop, maar in contest shape heb ook ik een hard en hoekig gezicht. Vind ik ook niet prettig, maar je kunt nou eenmaal niet bepalen waar het vet wel en waar het vet niet wegtrekt. Je vet en vocht verdwijnt dus ook uit je gezicht!

Je snapt het echt niet he...
Meisjes, wat is jullie voorbeeldlichaam?
De gemiddelde vrouw is hier ver over de 20 heen...
Ok "krullenbol".Waar jij bij stil staat... Dat zeggen wij zo hier in Belgie. Of het nu een vrouw van 40 is of iemand van 8 jaar.
Het gaat hier over de topic! Niet de manier waarop iemand iets zegt.. iedereen begrijpt mij dus
Op 1 van je pics zie ik anders een bevestiging...nice flametopic is dit geworden> Ik had meer gehoopt op foto' s van mooie dames, om te kijken of de dames (of meisjes
) ook een beetje smaak hebben
![]()
maar dan moet je enkele pagina's terug klikken
Ik kan moeilijk alle foto's van jamie eason posten:d
Ik had die gepost omdat ik geen andere had.. maar nu wel
