SCHEVENINGEN - Samantha de Jong, beter bekend als Barbie uit de tv-serie Oh Oh Cherso, heeft vorige week op de Scheveningse boulevard een aantal forse klappen opgelopen.
Verschillende bronnen hebben dat gemeld, volgens Showbiznewz.nl.
Boosdoeners zouden enkele Amsterdammers zijn die niet blij waren met eerdere uitspraken van Barbie in het programma Oh Oh Cherso. Ze heeft daarin onder meer gezegd dat ze geen hoge pet op heeft van de inwoners van onze hoofdstad.
De klappen bleken flink te zijn aangekomen, want volgens de bronnen moest ze onmiddelijk naar het ziekenhuis om zich te laten behandelen aan haar verwondingen.
De mishandeling zou ook de reden zijn waarom Barbie niet lijfelijk aanwezig was in de tv-show van Paul de Leeuw, maar alleen telefonisch. Ze gaf daarbij een keelontsteking als reden voor haar afwezigheid. (ANP)