MankeNelis
Dutch Bodybuilder
- Lid sinds
- 4 okt 2006
- Berichten
- 281
- Waardering
- 1
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Zwarte lijst (artikel 236, BW6)
Bij een overeenkomst tussen een gebruiker en een wederpartij, natuurlijk persoon, die niet handelt in de uitoefening van een beroep of bedrijf, wordt als onredelijk bezwarend aangemerkt een in de algemene voorwaarden voorkomend beding:
i. dat de gebruiker de bevoegdheid geeft de door hem bedongen prijs binnen drie maanden na het sluiten van de overeenkomst te verhogen, tenzij de wederpartij bevoegd is in dat geval de overeenkomst te ontbinden;

Wat is de contributie daar nu per maand/jaar? Ben ik wel benieuwd naar. En wat zit er daarbij allemaal inbegrepen?Dat is het bewijs dat zij voor de brief getekend hebben (zonder tegenbericht van het postkantoor). Wat ze er dan mee doen is aan hun, maar ze hebben de brief gehad en daar gaat het om. Met dat bonnetje heb je een wettelijk bewijs.
