De categorie: ze had wel een heel kort rokje aan, de fiets stond niet op slot, dan moet je maar geen baliemedewerker bij de gemeente worden, brandweerman, F1 coureur, BOA en met een legging met gaten vraag je er zeker om aangerand te worden... Oh, wacht, die laatste is wel waar voor mannen boven de 100kg.
Als je goederen invoert vanuit Zuid-Amerika, dan weet je toch dat je betrokken raakt bij de drugshandel! Net als die fruithandel die aan alle kanten bedreigd wordt, vermoedelijk niet eens door een kartel, maar gewoon iemand met een slechte jeugd en verstoord 'eergevoel'.
Zoiets?
In Mexico blijkt dat het meest gewetenloze kartel vaak de grootste aantrekkingskracht uitoefent op nieuw bloed, ditzelfde zag je ook in Syrië.