Fitness Seller

Post hier de vage omschrijvingen van liedjes die je altijd al hebt willen hebben!

in
 
here goes:

Chill house nummertje veel instrumentaal, wordt ook doorheen gezongen door een man. Is volgens mij van de afgelopen jaren. Vibe van het nummertje is chill. Heb 'm waarschijnlijk net als jullie vaak gehoord maar titel is niet een woord of zin die gezongen wordt volgens mij. Hoorde het net van frequence afkomen (woon in de buurt).

Het deuntje gaat tududududu tududududu tududududu tududududu tududududu heel de tijd door, en af en toe komt er een toon doorheen voor langere tijd en die omhoog gaat. Voor de rest even niks van de tekst gehoord. Als ik nog op meer kom post ik het erbij, verwacht geen succes zo hehe

dat tududududu klinkt trouwens trommelachtig

:d:d:d:d:d
 
Weet iemand hoe dat nummer met een chille beat waar steeds een saxofoon in te horen is? Kom er maar niet op.
 
Mr Saxobeat van Alexandra Stan soms?


Nee, helaas. Bedankt. Er zitten geen vocals in (voor zover ik weet). Ik hoorde de nummer net nog bij een compilatie van Studio Voetbal. Het is meer een achtergrond muziekje, met een chille beat waar een saxofoon telkens (dezelfde) deuntje speelt.
 
Yes, hartstikke bedankt. De tweede was meteen raak! Toppie!
 
lekkere muziek
 
hmm... ik ben op zoek naar n soort trance/dance/techno nummertje van nog geen 2 minuten. Het nummer heet volgens mij Animals maar ik kan hem niet meer vinden op youtube. Iemand?
 
wat voor instrumenten?,
Want dit is wel heel wijd om te zoeken
 
Ben even de naam van het liedje en artiest vergeten.
Een n*ger zingt het liedje en gaat over een vrouw (volgens mij in de clip zijn baas) zegt volgens mij iets als 'she is no ordinary girl'
In de clip draagt hij een wit pak met hoedje en danst hier ook bij.

Inb4 gayyyy, is niet voor mij dit liedje ;)
 
Laatst bewerkt:
Ben even de naam van het liedje en artiest vergeten.
Een n*ger zingt het liedje en gaat over een vrouw (volgens mij in de clip zijn baas) zegt volgens mij iets als 'she is no ordinary girl'
In de clip draagt hij een wit pak met hoedje en danst hier ook bij.

Inb4 gayyyy, is niet voor mij dit liedje ;)

Artiest is Nate Dogg? Anders weet ik het ook niet.. :p
 
Hoi hoi,

Op volgende link een goede hardstyle mix te vinden, doch ben ik op zoek naar de titels van enkele nr's hiervan.




http://www.youtube.com/watch?v=kJSztQZf3hM


Kan iemand me zeggen welke nr's (titel + artiest) je hoort op volgende momenten:
Eigenlijk alle nummers tem een minuutje of 12 en dan nog het nummer dat begint op 23minuten 40 seconden.
40sec
2'41sec
4'32sec
6 minuten
7'15 sec
8'38 sec
10 minuten
11 minuten
23'40

Uiteraard karma voor diegene die ze allemaal juist heeft. :-)

Thanks!

Grtz,
 
Terug
Naar boven