MuscleMeat

Sticky Post je maaltijden (met pics!)

Hier bij de Turk helaas niet... is nl ook lekker gewoon in de kwark of yoghurt. ( en dan bedoel ik ook gewoon hele boekweit en niet vlokken oid).

Nog nooit geprobeerd zo.

Ik eet het meestal gewoon als carb source naast me protein sources. Gewoon droog is het niet te vreten, maar met een klontje boter erin is het echt heel lekker.

In Rusland is boekweit heel populair. Van die meel worden ook vaak pannenkoeken gemaakt waar vervolgens gehakt in wordt opgerold. Heel lekker allemaal.
 
Oehh, weer een keer een alcoholische versnapering? :)
De protein en cookies zijn voor mij, de wijn en rose is een kado.

Moet zo ff scherp zijn dus kan niet gaan drinken helaas. Al zou alcohol me ook juist losser kunnen maken...hmm misschien ff 1 adtje trekken 😁
 
Tel je de cals uit drank ook mee in je dagtotaal?
Hangt er vanaf, in een strenge cut, als ik even 2 drankjes gaan doen ofzo, dan ja.

Maar wanneer ik het op een zuipen zet, dan ben ik daar niet mee bezig en probeer ik gewoon voornamelijk protein en wat carbs te eten ter compensatie.
 
Airfryer 😌
20220522_162534.jpg
 
#hondenvoer :laugh:
 
Terug
Naar boven