Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
AMSTERDAM - De premie van de ziektekostenverzekering gaat volgend jaar met ruim honderd euro per jaar omhoog. Volgens het Centraal Planbureau zal de jaarpremie ongeveer 1134 euro bedragen, nu is dat 1025 euro.
Kabinet heeft voor het zorgstelsel het laagste cijfer gekregen vd bevolking. Ik hoop dat dit onder de maat prestererend kliekje gauw opdondert.
Niet dat ik verwacht dat er iets beters voor in de plaats komt
Het is nu eenmaal de taak vd politiek om niet naar burgers te luisteren en liefst zoveel mogelijk hun eigen ideeen erdoor te drukken.
Ze willen de kinderbijslag met 35EUR per gezin jaarlijks verhogen, en de AOW gaat omhoog. Op zich geen slechte zaak, maar dat geld moet ergens wegkomen dus gaat de premie voor zus of zo wel weer omhoog.