- Lid sinds
- 25 sep 2007
- Berichten
- 10.770
- Waardering
- 1.528
- Lengte
- 1m86
- Massa
- 96kg
- Vetpercentage
- 15%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Wat bedoel je met de BQ?
MP begint nu zeker wel erg k*t te worden he?



Gaat lekker!
Ik ben vandaag ook begonnen met het Rippetoe-schema. A(SQ,BP,DL) ging lekker, overmorgen B waar die MP ook in zit.
Doe jij de MP staand en voor of achter je gezicht?
!


Hoe diep zijn jouw squats? Vind ze vergeleken met je BOR namelijk best zwaar.Vorige week door drukte met school/werk een dagje gemist. Dus vandaag weer me 1ste update van de week.
SQ: 3x5x80kg!!!!
BOR: 3x5x55kg
MP: 3x5x40kg(blijft zwaar)
BC: 3x6x30kg(de beweging naar beneden deed ik heel langzaam en geconcentreerd)
)Ik doe hem voor me gezicht tot op ongeveer ooghoogte en dan weer omhoog.
Hoe diep zijn jouw squats? Vind ze vergeleken met je BOR namelijk best zwaar.
Over BOR, waarom doe je geen pendlay rows zoals in het programma staat? Hierbij loopt je bovenlichaam parallel aan de grond en pak je de bar elke keer vanaf de grond op. Voordeel is dat je dus steeds je houding reset en de oefening veel stricter (dus effectiever) doet.
Ik las net door de eerste pagina en daar las ik dat je meerdere dagen achter elkaar traint. Waarom niet steeds een rustdag ertussen? (in de rust groeien je spieren, niet in de sportschool)


Hoezo? Waarom geen full ROM?
Vond al dat je MP hoog was in verhouding, maar begrijp nu beetje waarom.
Heb je hier nog een speciale reden voor?
Pendlay row is een hele stricte BOR dus in dat opzicht heb je natuurlijk gelijkDiep genoeg, heb de dvd van Rippetoe thuis en die goed bekeken. Hij voelt gewoon heerlijk en misschien ben ik sterk in me benen
Als ik het zo lees doe ik inderdaad al pendlay rows maar ik dacht dat het BOR heette(mijn fout).
Ja dat was inderdaad in het begin. Ik had toen een drukke tijd op me werk en kon niet anders want wou wel de 3dagen halen in een week. Nu probeer ik zoveel mogelijk een rustdag ertussen te nemen
---------- Toegevoegd om 20:24 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 20:22 ----------
Omdat dat niet goed is voor me schouder. Heb het aan een aantal mensen gevraagd in de sportschool en die raadde mij dit aan. De oefening voelt nu ook veel beter aan..


Dan is het toch ook niet echt een correcte MP meer? Snap niet dat ze je het zo aanraden.Omdat dat niet goed is voor me schouder. Heb het aan een aantal mensen gevraagd in de sportschool en die raadde mij dit aan. De oefening voelt nu ook veel beter aan..
Dan is het toch ook niet echt een correcte MP meer? Snap niet dat ze je het zo aanraden.
Ik laat hem tot borsthoogte (jukbeenderen) zakken.
Wel leuk om je log te lezen trouwens, ben zelf ook bezig met Rippetoe.
Waarom trouwens de calve raises? Heb zelf namelijk het idee dat m'n kuiten iets achterblijven en pak ze er zelf af en toe ook bij. Zit er wel aan te denken om ze structureel mee te nemen in de workout. Doe jij ze met hetzelfde idee.. of?

