- Lid sinds
- 24 jun 2007
- Berichten
- 17.315
- Waardering
- 699
- Lengte
- 1m74
- Massa
- 101kg
- Vetpercentage
- 10%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ander voorbeeld; voorafgaand aan de Sterkste man van NL 2011 zijn Jan en ik een hapje samen gaan eten.
Hoe zit het eigenlijk met sterksteman producties? vroeger was het in de UK enzo populair en werd er beter gefilmd. tegenwoordig valt het tegen vind ik..
En voor Jarno en de rest die gister op tv was.. JULLIE vielen me vies tegen, een stel onsportieve sukkels zijn jullie.. Vroeger als je een onderdeel deed tegen iemand dan had je het respect om er bij te blijven staan, aanmoedigen!
Nu lopen jullie gewoon weg! deze mentaliteit komt de sport niet ten goede Jarno!!
Ik verwacht dat de volgende keer er meer kameraadschap te zien! Ook tegen buitenlanders...

`
Goed gesproken Peter. Zo is het. Topic kan gesloten worden.
Je kan vinden over mij wat je wilt, maar heel nederland heeft het op tv gezien.
Ik zag je weglopen terwijl en tegenstander nog bezig was en daar sprak ik je op aan.
dus nogmaals.. ik ben van mening dat het erg onsportief was dat jij en andere atleten bij elkaar wegliepen en elkaar niet aanmoedigden zoals het hoort! en ik spreek hier over die specifieke wedstrijd
zo wanneer komt eigenlijk de volgende wedstrijd weer op RTL7? Is dat die ene met mij en al mijn kameraden?
Als er niks tussenkomt, wat belangrijker is op rtl 7 dan is het er weer op zaterdag om 18:00

We zullen zien altijd weer een verrassing wat er op tv verschijnt

Dus..... jij wil nu gaan zeuren over 1 onderdeel? De Laadrace?
Zoals je misschien gezien had moest ik bijna 3 truckpulls doen.. M'n benen zaten na de Laadrace behoorlijk vol en moest daarvoor ff door de fysio onder handen genomen worden... Want ik zat midden in een wedstrijd!.
En niet in een show waar ik op mijn tegenstander moet wachten van "champ"omdat hij anders als een verschrikkelijk zeikwijf begint te zeuren.
Er staat bovendien nergens in de wedstrijdregels dat je op de tegenstander moet wachten. De ene keer doe je het wel, een andere keer heb je wel iets anders aan je kop..
Scheelt wel dat jij verstand van zaken hebt een ook wedstrijden op internationaal niveau gedaan hebt...
Je bent zeker een "champ" Het allergrootste zeikwijf hier op het forum!!
Gefeliciteerd. Je staat ver boven eventuele andere zeikerds hier op het forum..
Jammer dat jij je als groot sportman zo laat kennen. Zeker tegen iemand waarvan al werd gezegd dat hij graag mag provoceren.
Ik kijk ook al vanaf dat ik een broekkie was naar sterkste man wedstrijden (waar dus ook mijn passie voor krachsport wegkomt), en mijn beeld is ook dat het er altijd ontzettend sportief aan toegaat. En het wordt ook door iedereen in deze thread bevestigd, je zou er dus boven moeten staan.

