MuscleMeat

Rug oefeningen

visser3

Novice
Lid sinds
12 okt 2009
Berichten
6
Waardering
0
Lengte
1m84
Massa
73kg
Hey,

als ik mijn rug train dan heb ik niet echt het idee dat ik het voel in de specifieke rugspieren. Ik voel geen verzuring of wat ik normaal voel als ik andere spiergroepen train. Hoe kan dit?
Ik doe de standaard oefeningen in de sportschool, hoe zwaar ik ze doe maakt niet heel veel uit. Ik heb mijn rug nog niet super getrained maar doe het wel af en toe. Kan iemand mij helpen?

Thanks :)
 
Deadlift !
Lekker zwaar, dan voel je het wel.
Rows !
Lekker zwaar, dan voel je het ook wel.

Waarschijnlijk pak je te lichte gewichten, waardoor je niet hetzelfde gevoel hebt als bij andere spieren ?
 
Deadlift !
Lekker zwaar, dan voel je het wel.
Rows !
Lekker zwaar, dan voel je het ook wel.

Waarschijnlijk pak je te lichte gewichten, waardoor je niet hetzelfde gevoel hebt als bij andere spieren ?
of pak de rows juist eens wat lichter en probeer echt de nadruk erop te leggen om je schouders naar achteren te trekken en je schouderbladen naar elkaar toe. als je wat meer massa op je rug krijgt moet je het wel voelen op deze manier, maar nogmaals, pak hem niet te zwaar! deadlift kan uiteraard wel lekker zwaar als je techniek maar goed is.
 
Je hoeft het ook niet te voelen.
 
Ik voel mijn rug ook niet verzuren, maar hij groeit goed:)
 
mijn typical rug dag

lat pulldown to chest
barbell rows
t rows
deadlift / rackpulls
dumbbell rows
seated rows

en ik finish hem met isolatie straight arm pullover
 
Deadlift
Pull-up
Dumbbell/Barbell Row
Lat pulldown
Seated Row

Alles met stricte vorm.

Groeien zul je.
 
Deadlift
Wide grip pull up
BOR
V-bar row
Latpull down

Mijn rug gaat hier verdomd goed op!
 
Terug
Naar boven