AndroidHealthClinic

Sticky Tweede Kamer/ NL Politiek

  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.601
BRIEFJE VAN JAN – Aan Alexander Pechtold
Meneer Pechtold,

Eén van de leukste investeringen die ik dit jaar heb gedaan, kostte me slechts 3,49 euro.

Voor dat bedrag kreeg ik gisteren het tijdschrift Privé in handen, waarin een interview stond met het voormalig D66-raadslid Anne Lok uit Meppel.

Anne Lok vertelde in dat interview dat op niet zo fraaie wijze een einde kwam aan de relatie die zij met u had en hoe u zich al tijdens die relatie misdroeg.

Het was een adembenemend verhaal over een ongelijkwaardige relatie tussen de landelijke D66-leider en een veel jongere lokale D66-amateur. Ik las over dreigen met karaktermoord, vervolgen voor het schenden van het briefgeheim, een langdurige poging haar te overreden de inmiddels 1-jarige tweeling waarvan u wellicht de vader bent te laten aborteren, uw depressieve neigingen, het slikken en roken van ‘allerlei rotzooi’, uw eis dat ze bij de volgende zwangerschap, eerder dit jaar, abortus zou plegen op straffe van ‘ik maak je helemaal kapot als je de baby laat komen!’, het feit dat u meteen nadat die zwangerschap inderdaad was afgebroken telefonisch een einde aan de relatie maakte, uw weigering om een afspraak over de kosten voor kinderopvang netjes na te komen, uw opdracht aan haar om lustopwekkende pillen te bestellen…

Het hield maar niet op.

Zeker niet omdat later bleek dat u niet alleen haar had gedreigd met juridische stappen, maar ook met behulp van advocaten druk op het publicerende medium Privé had uitgeoefend om de WhatsApp-gesprekken tussen u en het voormalig raadslid waarin de journalist inzage had gekregen niet af te drukken. Wat Privé (vooralsnog) helaas ook niet gedaan heeft.

Als uw verdedigingslinie zou zijn dat Anne Lok een beetje koekwaus is, heeft u gelijk. Wie een affectieve relatie aangaat met u, heeft sowieso de gave des onderscheids niet. Als uw verdedigingslinie zou zijn dat Anne Lok momenteel de weg kwijt is, heeft u gelijk. Wie vanuit het niets in zo’n tornado van publiciteit terecht komt, kan zomaar de weg kwijtraken. Als uw verdedigingslinie zou zijn dat Anne Lok óók een leugenaar is, heeft u gelijk. Wie zegt geen interview te hebben gegeven en stiekem te zijn gefotografeerd, wordt niet uitgebreid geciteerd door een blad dat heus voor publicatie zeer deskundige juristen naar zo’n verhaal laat kijken en poseert niet overduidelijk met een deel van haar kinderen voor een fotograaf.

Maar dat is uw verdedigingslinie niet, meneer Pechtold.

Uw verdedigingslinie is (naast les 1 uit het Handboek Framing voor Beroepspolitici: “Ik herken me niet in het geschetste beeld”): dit is een privézaak, dus ik zeg er verder niets over.

Net zo’n privézaak als die omkoopneukhut die u van die Canadese diplomaat kreeg en niet opgaf in het Geschenkenregister van de Tweede Kamer.

Grappig detail wel dan dat u de woordvoering over déze privézaak met het publicerend medium liet verlopen via uw woordvoerster en persoonlijk assistent Elise van Zeeland.

Ik wil best met u meegaan in de redenering dat een op een D66-congres gewortelde relatie tussen de grote baas van D66 en een lokaal D66-miepje een privézaak is, dat de agressieve, intimiderende benadering van een vrouw door een man een privézaak is en dat de uit hun relatie volgende zwangerschap of zwangerschappen een privézaak is of zijn. En dat u pillen nodig heeft om de kleine Alexander omhoog te houden al helemaal.

Logisch dat u daar in de media níets over wilt zeggen.

Toch?

Gaan we nu terug naar 16 mei 2010.

Er was richting de Tweede Kamerverkiezingen van 9 juni dat jaar een campagnestop afgesproken wegens de ramp met een vliegtuig in Tripoli op 12 mei waarbij 103 van de 104 inzittenden om het leven kwamen.

Midden in die campagnestop ging in het Friese gehucht Eesterga de telefoon.

Daar woonde een van de drie hoofdredacteuren van het (helaas slechts eenmalig verschenen) roddelblad over politici, ‘Binnenhof’. In dat blad had een reportage gestaan over het milieubewustzijn van een aantal politici en was onder meer gebleken dat u de zwangerschapstesten van uw vrouw tussen het restafval dumpte.

En u vroeg die hoofdredacteur: “Hoe gaan wij dit morgen in de media regelen, meneer Dijkgraaf?”

Nog helemaal ondersteboven van die vliegramp antwoordde die hoofdredacteur: “Niet.” En vervolgens zat u de volgende avond op televisie de typische Alexander Pechtold te wezen tegenover zijn toenmalige collega Marc van der Linden.

Toen u een uitgesproken privékwestie als een zwangerschap, nota bene tijdens een campagnestop wegens de dood van 103 vliegtuigpassagiers, kon gebruiken voor politiek gewin, regelde u hoogstpersoonlijk een plek aan tafel bij de best bekeken talkshow van dat moment, ‘Knevel en Van den Brink’.

Dát is de ware Alexander Pechtold.

Dát is waarom ik u veracht.

Dát is waarom u een slecht mens bent.

Groet,

JanD
en dan nog dit: https://www.hpdetijd.nl/2018-03-09/arthur-van-amerongen-alexander-pechtold/

Even wat gortdroge faits divers over Pechtold als wethouder: in 1994 werd hij raadslid te Leiden namens D66 en in 1996 werd hij wethouder, aanvankelijk met als portefeuille Milieu (1997-2002), vervolgens Sport en Cultuur (1997-2003), Grote Stedenbeleid (1998-2002) en Onderwijs en Verkeer en Vervoer/Parkeren (2002-2003).

Hij hield als wethouder tot tweemaal toe (2002 en 2005) een lokaal referendum over de RijnGouweLijn tegen, dat er na zijn aftreden in 2007 alsnog kwam.

Dat Pechtold toen al fel tegen referenda was, is nieuw voor mij.

De overspannen ambtenaar liep die avond helemaal leeg over Pechtold en een enorme fraudezaak waar hij als wethouder bij betrokken was. Uit beleefdheid luisterde ik toe maar verder interesseerde die lokale kwestie mij toentertijd bar weinig, daar in die bloedhete jungle van Zuid-Amerika.

Ik ben die fraudezaak waar Pechtold tot zijn oren in zat de afgelopen nacht toch maar eens gaan googlen en het is merkwaardig dat het enorme schandaal amper de landelijke media heeft gehaald. Zelfs het Leidsch Dagblad publiceerde er nauwelijks over.

De zaak kwam aan het licht door mr. Paul Ruijs (1948), journalist en juridisch adviseur, die samen met Willem Oltmans, Pim Fortuijn, Pieter Lakeman en anderen in het tijdschrift ‘Quote’ ooit uitgeroepen tot ‘een van de grootste etters van Nederland’. Ruijs verdiende deze eretitel nadat hij vanwege zijn ervaringen in de rechtszaal met ’s lands grootste consumentenorganisaties, samen met enkele andere burgers onderzoek had gedaan naar belangenverstrengeling binnen de rechterlijke macht.

De gemeente Leiden had volgens mr. Ruijs bij een onteigeningsprocedure van een stuk bedrijfsgrond t.b.v. woningbouw een ernstige, niet bestaande, bodemverontreiniging in scene gezet. Daarom werden de noodzakelijke saneringskosten vanwege het principe dat de vervuiler betaalt, bij de hevig protesterende eigenaar in mindering gebracht op de onteigeningsprijs. Anders gezegd: Leiden kwam door deze truc voor een koopje aan de bouwgrond want eenmaal onteigend was de sanering natuurlijk niet meer nodig.

Die werd dan ook nooit uitgevoerd. Leiden declareerde het bouwrijp maken van het terrein en het slopen van het bedrijfspand als ‘bodemsanering’ bij de Provincie ZH, hergebruikte de vrij gekomen ‘ernstig vervuilde’ grond en voerde onder de vlag van “sanering” een veel grotere hoeveelheid wel vervuilde grond van elders uit Leiden af. Omdat die laatste hoeveelheid niet paste in de inhoud van het onteigende stuk grond, werden tekeningen, vrachtbrieven en saneringsverslagen vervalst.

Van die vervalsingen waren Pechtold, commissaris van de koning Jan Franssen (VVD), de milieu-inspectie van VROM, de ambtelijke top van VROM inclusief Jan Pronk via kamervragen tot in detail op de hoogte.

Volgens Ruijs slaagden alle paarse bestuurders van gemeente, provincie en rijk er met hulp van het OM in – daar bepalen ze wie er wel en niet vervolgd wordt – om deze beerput gesloten te houden. De gedupeerde is uiteindelijk financieel en anderszins zwaar in de problemen geraakt en kort daarna overleden.


ANP-54911099-300x187.jpg

Beeld: ANP/Bart Maat
Op 27 mei 1998 hield Pechtold samen met de CvdK Franssen ‘spontaan’ een persconferentie om mee te delen dat er van fraude onder zijn verantwoordelijkheid als wethouder van Milieu geen sprake was. Beschuldigingen dat Leiden stevig had gefraudeerd rond de onteigening van een stuk bouwgrond waren volstrekt onterecht. Sterker nog: mijnheer Ruijs – die optrad namens de gedupeerde – moest eens ophouden met zijn stemmingmakerij, doofpot-verhalen en dwaze beschuldigingen, aldus Pechtold.

Voormalig HP/de Tijd-onderzoeksjournalist Stan de Jong schreef dat Paul Ruijs niet alleen stond in zijn vermoeden dat de gemeente Leiden had gefraudeerd.

Ook het Statenlid C. van Laar van de provincie Zuid-Holland constateerde dat er was gesjoemeld met de bodemsanering om er zo een financieel slaatje uit te slaan. Het minsterie van VROM besloot uiteindelijk na onderzoek dat er geen fraude in het spel was en de zaak ging in de doofpot.

Echter: in januari 2009 werd bekend dat er grootschalige fraude was ontdekt bij het betreffende bodemadviesbedrijf, Bodemstaete uit Vught, dat 13 jaar lang nep-rapporten had opgesteld en bodemanalyses vervalste. Het bedrijf mocht zijn werkzaamheden niet meer uitoefenen. De vervalste rapportages zijn onder andere gebruikt om te verklaren dat de bodem “brandschoon” was. Het betreffende bedrijf heeft inmiddels tegen de VROM-inspectie toegeven met monsters en rapportages te hebben gesjoemeld. Het zou gaan om maar liefst tweeduizend vervalste rapporten.

Voor Pechtold was er geen vuiltje aan de lucht en hij werd burgemeester van Wageningen, met wachtgeld van de gemeente Leiden. Pechtold ging als burgemeester van Wageningen minder verdienen dan als wethouder in Leiden. Om welk bedrag het gaat, wilde de gemeente Leiden niet zeggen, ondanks vragen van raadsleden Wim Bleijie (CDA) en Jacques de Coo (LWG/De Groenen).

ANP-1977258-201x300.jpg

Alexander Pechtold in het televisieprogramma De Zwakste Schakel.ANP/Kippa
Het typeert Pechtold: vrijwillig vertrekken naar Wageningen en toch geld incasseren van de gemeente Leiden. Na een zeer kortstondig ministerschap in Kabinet-Balkenende II kreeg Pechtold 9422 euro wachtgeld per maand. Pechtold en pecunia: het is een spannend huwelijk. De goede man is bovendien dol op kadootjes.




:roflol:
 
Laatst bewerkt:
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.602


Geweldig.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.604



Pechtold gaat volgens mij over lijken.

10
9
8
...

PS Overigens moet Pechtold niet zo wauwelen over prive leven want wanneer hij ermee denkt voordeel te kunnen behalen bij verkiezingen zet hij zijn prive leven in (boek in aanloop naar/ interviews etc).
 
Laatst bewerkt:
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.606


Moest lachen.
 
Ik denk dat het heel binnenkort einde oefening is voor Penthouse.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.608
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.609

Moest ik ook aan denken toen ik het fragment zag


True :roflol:


FwJtT7hl.jpg
 
Laatst bewerkt:
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.610

HjhrOCDl.jpg
Haha. Pijnlijk.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.611
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.612
 
Ik kan die 2 rotkoppen van die kids niet meer zien, had ze het liefste er zelf uitgetrapt!!! Drammen/ huilen/dreigen met zelfmoord liegen en bedriegen het helpt schijnbaar om in dit door en door zieke verrotte land te mogen blijven. En wat is het volgende gaan deze doortrapte kids nu weer janken om dat zieke wijf van hun moeder uit het o zo onveilige Armenië terug te halen. Ik kots op dit soort mensen.

Viking1964 | 10-09-18 | 14:35


:roflol:
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.614




Ben benieuwd naar the bigger picture. Om "schurken" te verslaan heb je "schurken" nodig. Alleen wie bepaald wie de schurk is, welke belangen zijn daarmee gemoeid. NL beslist zoiets niet op zijn eentje dus wie doen ermee en wie neemt het voortouw.

Het OM vervolgt op dit moment een Nederlandse man omdat hij in 2015 zou hebben deelgenomen aan Jabhat al-Shamiya. In de tenlastelegging staat dat de groepering "salafistisch en jihadistisch" is, "streeft naar de oprichting van een kalifaat" en "niet anders te kwalificeren" valt dan als een "criminele organisatie met terroristisch oogmerk".

Dit standpunt van Justitie kan, zo verwachten deskundigen, juridische complicaties opleveren als duidelijk wordt dat de Nederlandse Staat intussen dit soort groepen steunde. Het onderzoek van Nieuwsuur en Trouw laat ook zien dat het toezicht op de hulp aan diverse Syrische groeperingen gebrekkig was. Ook werd de Kamer nauwelijks geïnformeerd.
Dit krijgt nog wel een staartje.

Ik snap het afspeelbandje over Poetin wel die diverse politici afspeelden. Zonder zijn steun was Syrie er nu niet meer. Terwijl het Westen waaronder NL dolgraag anders zag en daarvoor ook diverse groeperingen steunde, en niet naar nu blijkt enkel "gematigde groeperingen".
 
Laatst bewerkt:
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.615



Het 'mooie' van dit nieuws is dat bepaalde blogs hierop begonnen te hinten en schrijven in 2015. Maar bij lange na niet msm dus deed het niet ter zake. Nou zijn hints wel van andere orde dan gedegen onderzoek maar het laat eens te meer zien dat de zgn. traditionele media ook wat van de andere partijen kan leren.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.616
Wel ja. Zo langzamerhand weet ik niet meer of het naïviteit, laksheid of plain stupidity is. Wat een bende nitwitten.

draadje.

De regering bevestigt dat de As Soenah moskee niet aan de voorwaarden van de ANBI status voldoet, omdat het de stukken niet publiceert - geen idee dus hoeveel geld daar omgaat en waar het vandaan komt - , maar dat het gewoon de ANBI status behoudt (3)
Dan komt de aap uit de mouw; Bij ‘gewone’ ANBI’s wordt de status ingetrokken als zij niet aan de publicatievoorwaarden voldoen Bij religieuze ANBI’s wordt de status dus helemaal nooit ingetrokken, ook al voldoen ze niet aan de voorwaarden. Een vrijbrief dus! (4)
En de Nederlandse wetgeving bepaalt zelfs dat elk buitenlands overheidsorgaan een goed doel is. Dus de iure heeft het Turkse ministerie van godsdienstzaken, de Diyanet in NL de status van ANBI met alle belastingvoordelen (Een sportclub krijgt die niet!)
Naar aanleiding van de vele opmerkingen: De publicatieplicht van ANBI’s kwam er dankzij politieke actie van mij met Roland van Vliet (toen PVV). Volgende actie: Belastingdienst moet handhaven op die publicatieplicht (En nee ANBI’s waren niet gelukkig met onze publicatieplicht)
Totaal niet op de moderne tijd berekend deze wetten, zover ze dat al waren.
 
Laatst bewerkt:
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.617




Ben benieuwd naar the bigger picture. Om "schurken" te verslaan heb je "schurken" nodig. Alleen wie bepaald wie de schurk is, welke belangen zijn daarmee gemoeid. NL beslist zoiets niet op zijn eentje dus wie doen ermee en wie neemt het voortouw.


Dit krijgt nog wel een staartje.

Ik snap het afspeelbandje over Poetin wel die diverse politici afspeelden. Zonder zijn steun was Syrie er nu niet meer. Terwijl het Westen waaronder NL dolgraag anders zag en daarvoor ook diverse groeperingen steunde, en niet naar nu blijkt enkel "gematigde groeperingen".
 
Laatst bewerkt:
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.620
Pareltje uit het archief, "Vrijwel alle multiculturele staten zijn na een hoop ellende gedesintegreerd" (Maarten van Rossum, Volkskrant 1 september 1998).
MhNgOD0a_o.jpg
 
Terug
Naar boven