Je bent iig geen goede politicus als je wegloopt bij tegengeluid en je woke gedachtegoed en de rede gebruikt om elk weerwoord de kop in te drukken.
Een steevast patroontje bij D66 politiek. Jullie deugen niet , wij wel. Dus jullie hebben geen recht van spreken. En altijd elk debat maar weer terugduwen in die retoriek.
Kaag is hier ontzettend goed in en daar wint ze zieltjes mee. Je hoort en ziet alsof rechts up and coming is door tactische media manipulatie. Maar links en woke gedachtegoed is de norm onder de bevolking.
links stemmers zul je ook bijna niet horen want die vinden het eigenlijk wel best zo. Let maar goed op dit patroon hoe elk tegengeluid gedemoniseerd word door media presentatie.
( goh hoe kan het ook anders aangezien de gehele media letterlijk in handen is van een linkse overheid )
De boeren zijn hier een mooi voorbeeld van.
Want wie wilt nu niet deugen om te deugen en een schoolvoorbeeld zijn . Uiteindelijk zijn niet de politici verantwoordelijk , maar onze bevolking. We krijgen precies wat we willen en verdienen.
De linkse stemmer zou een draai om de oren moeten krijgen. Of in ieder geval even goed wakker schudden uit die progressieve trance waar ze in zitten.
Kaag en consorten maken hier gewoon goed gebruik van. Als het om controle en manipulatie gaat is ze een ontzettend goede politicus. Oprechtheid is ver te zoeken, maar die eigenschap heb je als politicus ook niet nodig.
Ondertussen gaat het hier ontzettend mis door de uitglijders uit die progressieve linkse ideologie. Maar dat moeten we allemaal maar slikken want het is wel het beste voor het klimaat en de inclusie.
Klimaat en inclusie an sich zijn positieve doelstellingen. Er is niks mis met inclusie en klimaatbevorderend werken.
Het is als alles er voor zou moeten wijken en het er met een stormram doorheengedrukt moet worden dat er problemen ontstaan. Nederland heeft de capaciteit en de middelen hiervoor echt niet. Het land raakt overvol en de prijzen zullen nog verder stijgen. Dit zorgt voor tweedeling en steeds meer frictie en onvrede onder de bevolking.
Rutte, Kaag en consorten weten ook dondersgoed dat dit gebeurt. En hier kun je pas echt zien hoe demonisch ze zijn. Het interesseert ze niet , het woke narratief helpt ze om beter te slapen snachts. Net zo vaak herhalen totdat ze er werkelijk zelf in geloven. Mensen gaan tot in extremen om hun eigen geweten goed te praten. Het werkt ook lekker zakkenvullend. Progressieve linkse maatregelen brengt geld in het laatje.
Het is bijna alsof je klimaat en inclusie GEBRUIKT voor je eigen agenda. Oh wacht