- Lid sinds
- 1 aug 2005
- Berichten
- 8.415
- Waardering
- 116
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Zelfde situatie hier.
Normaalgezien naar Côte d'Azur ofzo, maar tot wat ik hiertoe lees, ziet er niet slecht uit.
Zulle we samen gaan? Ik hou wel niet zo van jumpstyle

Komt goed uit, ik ook niet
(ik hou wel niet zo van beurten)
Da's ook balen, ik wou net een thaise h**r delen. Is goedkoper! Dan kost het ons maar 10 euro per week.


Jij haar k*t, ik haar kont?
EDIT: maar niet tesamen hé![]()
zoiets kan heel fout aflopenJij haar k*t, ik haar kont?
EDIT: maar niet tesamen hé![]()

) . En ga mijn noten en al de rest er rond grondig intapen + mondmaskertje en veiligheidsbril + kevlar handschoenen. Want ik vertrouw die boel daar niet.Chance dat die edit er staat maat
Ok, deal. Maar ik trek wel 7 condooms over elkaar aan (XL uiteraard, ik zit tenslotte op DBB) . En ga mijn noten en al de rest er rond grondig intapen + mondmaskertje en veiligheidsbril + kevlar handschoenen. Want ik vertrouw die boel daar niet.
Lijkt me wel een geil en leuk land aan de hand van de posts...


is het ook
ik stel een DBB-meet voor in juli begin augustus![]()
Voor mij is dat goed!
Kvertrek wel 2weekjes voor iedereen, met de container om geld uit te sparen... De grote jan hang ik daar wel uit door elk genummerd wijf uit 1 zaak te palen met de rest van de DBB-gang. Zie er wel naaruit om een wijf anaal te vernederen samen met Skinnie.

Krijgen we geen korting als we met z'n 20igen gaan?


jep
we kunnen dan ook een villa afhuren voor 1700 euro voor 3weken op Koh Samui
[Afbeelding niet meer beschikbaar]

