- Lid sinds
- 16 mei 2006
- Berichten
- 23.682
- Waardering
- 21.437
Mooie lijst idd. Maar nog steeds geen zaak of veroordeling.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Mooie lijst idd. Maar nog steeds geen zaak of veroordeling.
Toch is er een groot verschil waardoor hij niet aan zulke uitspraken onderuit is gegaan. Net als dat de stoutste handelingen prima gevonden worden als het wordt gedaan door een figuur die voldoet aan de Fifty Shades fantasie, of een johnny depp. Veel vrouwen zijn er toch fan van."Grab 'm by the p*ssy" geeft toch wel een redelijke indicatie dat hij niet zo ver van dat soort gedrag verwijderd is. Naast de verhalen dat hij graag onaangekondigd dameskleedkamers binnenliep.
Denk het ook wel. Komt overigens ook niet altijd van 1 kant. Als die feministen zo gelijk willen zijn met mannen moeten ze de vrouw niet automatisch en/ of per definitie als slachtoffer zien tot alle feiten op tafel liggen. Als je rijk/beroemd bent komen er ook doortrapte manipulatieve bishes op je af.Geloof dat er ook wel wat dames zijn geweest waarmee hij settlements heeft gedaan om claims van te ver gaan, maar hun verhalen waren inconsistent en iets met alibi. Denk dat elke celeb/rijkaard wel zulke aantijgingen kan krijgen al dan niet terecht.
Maar als dat en een lockerroom praatje het ergste is wat er publiekelijk naar voren komt dan is een beetje achter de vrouwtjes aanzitten toch wel heel wat anders dan intimidatie, aanranding, of mogelijke underage prostitution rings.
Er is een dunne lijn bij dit soort zaken maar onbewust herkennen we het wel goed.
Harth filed a lawsuit in 1997 in which she accused Trump of non-consensual groping of her body, among them her "intimate private parts",[22][23] and "relentless" sexual harassment.[24] The suit was withdrawn after Houraney settled with Trump for an undisclosed amount in a lawsuit that claimed that Trump backed out of a business dealMooie lijst idd. Maar nog steeds geen zaak of veroordeling.
Is er momenteel een lopende zaak of een veroordeling op handen? Hij is nooit veroordeeld zover ik heb gelezen in de gauwigheid.Mooie lijst idd. Maar nog steeds geen zaak of veroordeling.

if this were to be "sexual assault" then everyone has been "sexually assaulted" numerous times, and making such a claim does a disservice to women who have actually faced sexual assault.

Soros study into why people voted for Trump finds that it was due to actual issues not because they're all racist.
The several hundred participants in the study largely “focused on the ‘working’ of white working class.” The “white” part is definitively secondary to them. They aren’t racist, they said, and they aren’t interested in agonizing over race in the way that, say, many left-wing activists are.
“Whiteness was mostly unspoken among participants in the study,” the authors admit.
At the same time, the authors absolutely insist on the importance of “whiteness.”
ja dat is vast de enige verklaringWaarom blijft hij toch zeggen dat USA een van de hoogste belastingstelsels heeft, dat is overall juist een van de laagste. Kan zijn dat hij specifieke belastingen bedoelt. Wat ik haast begin te denken omdat hij het blijft herhalen.

In 2014 the United States had the third highest general top marginal corporate income tax rate in the world at 39.1 percent (consisting of the 35% federal rate plus a combined state rate), exceeded only by Chad and the United Arab Emirates.Waarom blijft hij toch zeggen dat USA een van de hoogste belastingstelsels heeft, dat is overall juist een van de laagste. Kan zijn dat hij specifieke belastingen bedoelt. Wat ik haast begin te denken omdat hij het blijft herhalen.
Je kan niet zeggen dat Trump een halve tamme is zonder verstand. Of puur voor achterban.
Thnx.In 2014 the United States had the third highest general top marginal corporate income tax rate in the world at 39.1 percent (consisting of the 35% federal rate plus a combined state rate), exceeded only by Chad and the United Arab Emirates.
Federal tax rates
Taxable income ($) Tax rate
0 to 50,000 15%
50,000 to 75,000 $7,500 + 25% of the amount over 50,000
75,000 to 100,000 $13,750 + 34% of the amount over 75,000
100,000 to 335,000 $22,250 + 39% of the amount over 100,000
zijn hele verhaal is gebaseerd op dat amerika naar de t*ring is gegaan onder obama, als hij toegeeft dat het belastingstelsel mondiaal gezien nog niet zo slecht is vanuit een rechts oogpunt heeft hij geen argument. i.e. strawmanJe kan niet zeggen dat Trump een halve tamme is zonder verstand. Of puur voor achterban.
Corporate tax rates zijn compleet nutteloos op zichzelf. Bedrijven zijn niet de begunstigde van hun eigen winsten, dat zijn aandeelhouders. Kapitaal belastingen zijn extreem laag in de VS. De gemiddelde belastingdruk van een miljardair is lager dan die van een normale arbeider omdat de inkomsten op capital gains amper belast worden.In 2014 the United States had the third highest general top marginal corporate income tax rate in the world at 39.1 percent (consisting of the 35% federal rate plus a combined state rate), exceeded only by Chad and the United Arab Emirates.
Federal tax rates
Taxable income ($) Tax rate
0 to 50,000 15%
50,000 to 75,000 $7,500 + 25% of the amount over 50,000
75,000 to 100,000 $13,750 + 34% of the amount over 75,000
100,000 to 335,000 $22,250 + 39% of the amount over 100,000
Hij draagt dat percentage aan als reden dat de grootste bedrijven niet in de VS willen zitten. Doen beter aan een postbusje hier in NL.Corporate tax rates zijn compleet nutteloos op zichzelf. Bedrijven zijn niet de begunstigde van hun eigen winsten, dat zijn aandeelhouders. Kapitaal belastingen zijn extreem laag in de VS. De gemiddelde belastingdruk van een miljardair is lager dan die van een normale arbeider omdat de inkomsten op capital gains amper belast worden.
Altijd hilarisch als mensen Trump keihard willen downplayen. Hij is miljardair, president van Amerika, is nog gezond zover de media weten en zijn kinderen doen het goed. Wanneer je dergelijke waardeoordelen over iemand hebt die behoorlijk veel heeft bereikt, hoe zie jij jezelf dan? Ben je dan een heel ongelukkig persoon vraag ik mij af.Trump is aan de macht gekomen door mongolide populistische praat uit te kramen, zijn tegenstanders te schofferen en veel te liegen. van zakendoen kent hij geen hol, laat zijn eigen bedrijven runnen door managers. het enige waar het verwende rijkeluiszoontje om geeft is zichzelf en dochter Ivanka die hij dolgraag eens zou wil neuken.
