Fitness Seller

Voedingsschema Bulk

Joeyvth

Novice
Lid sinds
6 mei 2014
Berichten
11
Waardering
0
Lengte
1m91
Massa
94kg
Goedemiddag,

Vandaag zou ik graag wat advies willen over het maken van een voedingsschema.
In mijn vorige post heb ik gevraagd hoe te 'cutten' enkel vele van jullie adviseerden om nog even te bulken om wat massa te pakken.

Nu heb ik het e.e.a gelezen en ben wat te weten gekomen over BMR.

Deze heb ik uitgerekend.

Lengte : 1,91
Gewicht : 92,3kg
Leeftijd : 26

Mijn dagelijkse caloriebehoefte is volgends de berekening 2104,6 Calorieën.

Wanneer ik een Haris Benedict vermenigvuldiging laat gaan kom ik met 6-7 keer sporten per week op een behoefte van 2104,6x1,725=3630,44.

Nu is mijn vraag, ga ik deze calorieën delen door het aantal maaltijden zodat ik iedere maaltijd gelijk aan calorieën zit en is 50-25-25 een mooie verhouding?

50% Koolhydraten
25% Eiwit
25% Vetten

Vervolgens ga ik na advies mijn voeding uitzoeken.

Alvast bedankt!
 
Zorgen dat je de macro's een beetje verspreid, maar hoeft niet gelijk te zijn elke maaltijd. Zolang je aan het einde van de dag maar aan je totaal zit.
 
2g eiwit per kg lichaamsgewicht
1g vet per kg lichaamsgewicht
Rest carbs.
Op welke procentuele verdeling van je macro's dat komt ligt daar dus maar net aan. Zorg dat je deze macro's elke dag aantikt, dan geeft het niets hoe je dat verdeelt.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4
Uitslag van vandaag :

4023kcal
Vet 183,1
Kolhy 358,24
Eiwit 217,14

Nog even oefenen dus maar wel mn kcal gehaald
 
Terug
Naar boven