MuscleMeat

[Voetbal] Het officiële WK 2010 topic

Gaat weer mooi k*t met me weddenschap , heb op Servië en Duitsland ingezet maar beide is het niks momenteel...
 
komaan Servië , maak een goal, en Ghana liefst ook maar gelijkspel is ook owkeey


*edit* k$$$$$$$$$$$$$$$$$$t
 
Laatst bewerkt:
Het ziet ernaar uit dat Duitsland en Ghana doorgaan :woot: Australie heeft net 1-0 gescoord, maar ze moeten er nog 3 scoren ofzo om door te gaan en Servie moet nu 2 keer scoren om te winnen.

Edit: 2-0 Australie :bang: ze komen dichterbij
 
Laatst bewerkt:
Bedankt Servië
 
Nog even Amerika oprollen dan kwarfinales. Ghana nog steeds op route om wereldkampioen te worden.
 
Epic scorend vermogen Ghana. 2 goals, allebei uit penalty.
 
Anders is het niet eerlijk. Binnenkort liggen ze er allemaal in let maar op.
 
Ik gun het Ghana om ver te geraken, maar ze moeten echt de kansen afmaken. Amerika moet een haalbare kaart zijn, maar dat denkt Amerika waarschijnlijk ook.
 
Uruguay/Zuid Korea/VS/Ghana 1 van deze 4 komt sowieso in de halve finales. Dat is al een sensatie opzich;)
 
Meest kansloze aanval ooit Zigic - Pantelic.
 
Zigic kan misschien beter gaan volleyballen?
 
French.jpg
 
Jammer dat Amerika door is. Ook nog een relatief makkelijke tegenstander met Ghana.

SET UP
 
Jammer dat Amerika door is. Ook nog een relatief makkelijke tegenstander met Ghana.

SET UP

Gun het Amerika juist. Tegen Slovenie en Algerije is er zomaar een doelpunt afgekeurd. Ze zullen waarschijnlijk ook van Ghana winnen. Tenzij die trainer van Ghana zijn beste spelers is gewoon laat spelen.(Amoah, Muntari, Appiah)
 
Terug
Naar boven