AndroidHealthClinic

Sticky Voetbal Topic

Charly Musonda naar Vitesse.

Vond t wel grappig ventje bij Betis.
 
Juwelen, horloges en dat soort meuk? Waar je geld aan wil uitgeven. :emo:
 
Minstens een moloch van een brandkast en een hypermodern alarm- en camerasysteeem in je huis lijkt mij.
 
Het is ook echt weer iets voor Depay.

Een groot huis, meerdere dure wagens, allemaal prima en begrijpelijk. Maar 1,5 miljoen euro aan 'spullen' in je woning laten slingeren? :roflol:
 
Een opvallende transferzomer sluit Hakim Ziyech af met een nieuw contract bij Ajax. De 25-jarige middenvelder leek lange tijd uit Amsterdam te vertrekken, maar is dit seizoen toch gewoon Ajacied.

'Het is ook wel een verrassing, want ook ik had er lange tijd niet op gerekend dat ik dit seizoen voor Ajax zou uitkomen', zegt Ziyech komende week in een groot interview in Voetbal International. 'Dat ik hier nu nog speel, betekent dat de gewenste club niet voorbij is gekomen, of er met Ajax niet uit is gekomen. Het plaatje moet compleet zijn, dat heb ik ook altijd gezegd. Dat complete plaatje bleef uit, heel simpel.'

In plaats van een vertrek tekent Ziyech een nieuw contract bij Ajax. Hij blijft tot medio 2021 vastliggen, maar financieel vindt een flinke opwaardering plaats. De technicus komt zodoende in dezelfde schaal terecht als de recente aankopen Daley Blind en Dusan Tadic.

Pluim naar Marc :thumbup:
 
Zal United morgen winnen van Burnley?

kgecWRC.jpg
 
Het is ook echt weer iets voor Depay.

Een groot huis, meerdere dure wagens, allemaal prima en begrijpelijk. Maar 1,5 miljoen euro aan 'spullen' in je woning laten slingeren? :roflol:

heb jij dat niet dan ? of ben je zo'n armoedzaaier die nog eens geen 1,5 miljoen aan spullen heeft liggen,zo'n fooi ligt bij mij alleen al in de wc :trollface:
 
Zeldzaam verlies van Atletico
 
Ronaldo al drie wedstrijden droog. :bang:
 
  • Like
Waarderingen: mat

:lol:
 
Laatst bewerkt:

Koekoek
 
Laatst bewerkt:
Dacht dat Quagliarella al jaren terug gestopt was.
 
Verwar je hem niet met Di Natale? :thinking:
 
Hoe heet die gast die geschorst werd omdat hij een middeltje wat zn vrouw gebruikte op dr flamoes in zijn lichaam belandde? Ook zo een pretty boy Italiaan. Weet onze Italofiel vast wel
 
Terug
Naar boven