- Lid sinds
- 28 mrt 2011
- Berichten
- 29.189
- Waardering
- 8.339
Nou ik zou er niet vrolijk van worden als mijn ruit werd ingeslagen omdat mijn rare en creepy zoon weer eens ruzie met de politie maakt.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Nou ik zou er niet vrolijk van worden als mijn ruit werd ingeslagen omdat mijn rare en creepy zoon weer eens ruzie met de politie maakt.

Hoe is het nou volgens jou gegaan, voorafgaand bezoek ziekenhuis tijdens en daarna. Bottomline? Want ik begrijp dat jij lag te pitten met slaappillen en je werd wakker door 'wout die op je hoofd timmerde' en vervolgens aan apparaten lag in ziekenhuis en door politie was gebracht/ begeleidt. Maar nu ben je thuis? Heb je niemand vragen gesteld of wat ben je inmiddels te weten gekomen.



Wat gaat er dan vooraf aan 'out gaan'. Voel je dat niet aankomen. Niet trillerig, wazig zien of dubbel? Laat sowieso je bloed en urine controleren op diabetes ofzo.Vermoed dat weer out was gegaan terwijl met iemand aan bellen was en dat die politie heeft gebeld, toen doorhad dat popo binnen was uit automatisme hele telefoon gewist dus kan niet meer teruglezen
Laatste paar maanden paar x out gegaan zonder echte aanleiding, vlak voor auto afgepakt werd ging ik zelfs out in auto, dacht dat auto aan rechter kant van weg had gezet stond ik links bijna tegen een hek aan
Gewoon tussen frikandellen bikken voor vrienden weg gingen en die agent die op mijn wang zat te tikken kan ik me echt niets herinneren![]()
toen doorhad dat popo binnen was uit automatisme hele telefoon gewist
En hoeveel bloed had je in je GHB?Wat gaat er dan vooraf aan 'out gaan'. Voel je dat niet aankomen. Niet trillerig, wazig zien of dubbel? Laat sowieso je bloed en urine controleren op diabetes ofzo.
Wat gaat er dan vooraf aan 'out gaan'. Voel je dat niet aankomen. Niet trillerig, wazig zien of dubbel? Laat sowieso je bloed en urine controleren op diabetes ofzo.



even vuurwerk afgestoken met wat vrienden en was 2 uur al thuis. Waren er trouwens ook minderjarige meisjes aanwezig?

Daarjuist van de leninginstantie te horen gekregen dat de lening (gelukkig) mag doorgaan zonder verzekering. Ik ga wel sowieso eens bij een andere maatschappij nog een aanvraag indienen maar ik denk dat dat wishfull thinking is. Levensverzekering moet ik ook niet te hard op rekenen hoor ik hier en daar.Schuldsaldoverzekering is geweigerd terwijl de specialisten zeiden dat er geen redenen zijn om geweigerd te worden, nu verder met het opvolgingsbureau![]()
![]()

Deborah heeft getelefoneerd met de notaris en volgens haar had hij dit gezegd, ik was er zelf niet bijWorden ze dan gelijk uit huis gezet? Hier krijg je alleen een boete zolang je nog niet beide naar de notaris bent geweest of in gebreke bent.
Fijn dat het wel door kan gaan @Sanca en hopenlijk kun je nog een verzekering regelen.


Worden ze dan gelijk uit huis gezet? Hier krijg je alleen een boete zolang je nog niet beide naar de notaris bent geweest of in gebreke bent.
Fijn dat het wel door kan gaan @Sanca en hopenlijk kun je nog een verzekering regelen.

Misschien kan ik alsnog korting regelen danAls Sanca voor de deur staat geven ze hun huis nog gratis weg denk ik![]()


!!
!!
Laat alles achter, er staat een boze piraat voor de deur![]()

