- Lid sinds
- 31 mei 2012
- Berichten
- 7.216
- Waardering
- 28.776
- Lengte
- 1m57
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Na 11 maanden slaap ik nog altijd in shiften van gemiddeld 3u.
Doornroosje?Na 11 maanden slaap ik nog altijd in shiften van gemiddeld 3u.
Hebben wij 3 jaar vol moeten houden met de eerste. En nou mag je raden wie er vanochtend nu nog ligt te slapen terwijl ik alweer in de gym sta…Na 11 maanden slaap ik nog altijd in shiften van gemiddeld 3u.
Amateurs. Gewoon je baby bij het vrouwtje in bed droppen en zelf in de babykamer slapen.
![]()
Baby Jongetje Kostuum voor Volwassenen - 3 delig
Grappig 3delig Baby Kostuum voor Volwassenen. Lichtblauw Baby Pakje met Slabbetje en Mutsje. Superleuk voor bijvoorbeeld een vrijgezellenfeest.www.feestwinkel.nl

Niet iedereen past in het babybedjeAmateurs. Gewoon je baby bij het vrouwtje in bed droppen en zelf in de babykamer slapen.

🔥🔥
Dat jij nou in het ledikantje past…Amateurs. Gewoon je baby bij het vrouwtje in bed droppen en zelf in de babykamer slapen.

Spreek je over een half jaar nog wel. 10 kilo zwaarder en een stuk vermoeider![]()
Lol kwas sarcastisch.

Ik leef jij al met je mee. Verder is het wel leuk, vooral zodra ze kunnen lopen en een beetje praten. Altijd lol en gezelligheid in huis. Lekker dollen met de kinderen heb ik nog elke dag plezier van. De puber is helemaal lachen. Vind dat echt tof.Lol kwas sarcastisch.
Kheb 1,5 uur slaap gehad. Ben nu al moe gesloopt![]()
kameel in de wieg ? hahahahhaAmateurs. Gewoon je baby bij het vrouwtje in bed droppen en zelf in de babykamer slapen.
ik geloof niet in kinderen slaan , dan wel
) en is er niks aan de hand.
