apfelstrudel
Superior Athlete
- Lid sinds
- 15 nov 2008
- Berichten
- 45.393
- Waardering
- 61.702
Ik ken anders een Oostenrijkse kuntschilder die ondanks zijn drugsgebruik aardig succesvol was.Ik deel die mening niet. Je bent niet de enige, er zitten hier meer leden die hun shit niet onder controle hebben. Jij bent wat opener en daar heb ik wel respect voor.
Punt is, je kan prima succesvol zijn en iets van je leven maken en af en toe drugs nemen. Zolang je het niet je leven laat leiden.
Genoeg muzikanten, politici, CEO's, etc die drugs gebruiken
2x per jaar een festivalletje pakken en wat pillen erin gooien zie ik ook niet als problematisch. Elk weekend (of vaker) snuiven (of drinken)wel.
In mijn optiek wordt het pas problematisch wanneer het een gewoonte wordt en niet meer recreatief is. Maar het blijft natuurlijk drugs en dat brengt risico's met zich mee.
Zelfde geld had ik na ong 2 maanden nuchter te zijn vandaag opeens een hartinfarct opgelopen. Dat was helemaal fucked geweest.
