Viss
Cool Novice
- Lid sinds
- 8 aug 2009
- Berichten
- 189
- Waardering
- 4
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Maar goed voor Lenny zal Dekker wel weer meer panache hebben of zo terwijl Dekker gewoon een renner is die niet doorbijt terwijl Gesink echt volledig uit elkaar moet vallen voordat hij opgeeft.
Het grote verschil tussen Dekker en Gesink was geloof ik iets met een tijdrit ofzo?
"In de beloftencategorie werd Dekker in 2004 tweede op het wereldkampioenschap wielrennen tijdens de wegrit en de tijdrit."
Toch wel een bijzonder iets, kunnen klimmen én tijdrijden.
Aardig palmares trouwens, en dat voor een renner die niet doorbijt en verder alleen gebaseerd is op het gebruik van doping, aldus EricR...
Gesink is in feite een rasklimmer alleen stel ik me die eigenlijk voor als 1.60 (Ivan Gotti, Escartin, Heras) en Dekker is een tijdritspecialist die het hooggebergte simpelweg niet aankan. En als je inderdaad klimmers hebt die tevens goede tijdritrijden rijden kan je als specialist op 1 van de 2 nog amper tijd goed maken op concurrenten.
Het is ook amper voor te stellen dat hij zich zijn leven lang dopeerde. Op een gegeven moment dacht hij wellicht van 'nu moet ik een stap maken anders blijf ik steken' en dan ben je (tegenwoordig) het haasje.
Overall was Dekker qua klimvermogen hooguit een Cunego die wel eens een goede dag heeft, alleen heeft Dekker zo goed als nooit die goede dag gehad.
Wordt nooit meer wat met hem en als het wel iets wordt mag je me aan mijn uitspraak herinneren.
Hooguit een Cunego? Winnaar van de Giro + tig ritten, ritten in de Tour + Vuelta, winnaar AGR, 3-voudig winnaar Lombardije, hooguit een Cunego? Wtf? Cunego is toch gewoon 1 van de groten van dit decennium hoor. Gesink mag trouwens in zijn handjes klappen als hij dit palmares bij elkaar trapt.
Dekker kon aardig omhoog, topklasseringen in de AGR, LBL en Waalse Pijl, meesterknecht van Rasmussen in de tour 2007, eindwinnaar van Tireno en Romandie, dan kun je bovengemiddeld klimmen.
---------- Toegevoegd om 12:43 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 12:41 ----------
Zullen we doen, komt die mooi naast Nibali zijn Vuelta overwinning en de WK winst van Spanje, want dat had jij ook allemaal zo goed gezien...
Bullshit, maar goed dit is de man die de Marseilaisse aanheft aan de vooravond van een ongenadig pak slaag dat Frankrijk kreeg op het EK van 2008. Nederland had het WK net zo goed kunnen winnen, een Robben die twee keer faalt laat zien dat zo'n finale niet meer is dan een loterij in veel gevallen. Spanje blijft verder een kampioen van niks, maar goed jij krijgt een boner van dat saaie getik zonder doelpunten.
Cunego is geen ronderenner meer, daar doel ik op. Of denk jij dat ze in de AGR, L-B-L, Lombardije etc tegen echte bergen op rijden? Een goede Cunego kan in grote ronden waar de echte bergen aan bod komen wel eens toeslaan, maar dan is het daarna ook snel over. Daarmee toon je wel kwaliteit maar je bent dan nog geen rasklimmer. Een rasklimmer kan meerdere dagen en het liefst een volledige grote ronde meekomen bij de besten in de bergetappes.
Klimtalent uit zich in het hoog en middengebergte en daar heeft Dekker amper tot niks laten zien. Die paar keer voor Rasmussen sleuren zegt niks over zijn vermogen in een finale, totaal niks zelf. Of zouden alle sleurders van Armstrong, Contador, Indurain etc ook allemaal megaklimmers zijn geweest? Daarbij aangetekend dat een aantal van die sleurders zoals Heras (ook een dopingpaard) wel veel meer klimtalent hadden dan Dekker.
Dekker is geen klimmer, het is hooguit een tijdrijder die op hangen en wurgen weleens een colletje kan meerijden met de grote jongens. Leuk maar verder niet interessant als het aankomt op een klassement. Dekker zien we overigens misschien nooit meer terug, laat hem eerst maar een ploeg vinden. Lastpakken als Dekker zit bijna geen enkele ploeg op te wachten.
Blijft alleen Nibali over en dan gaat het toch vooral over het vergelijk met Gesink. Niet over Nibali zelf aangezien ik die als renner zelf ook hoog heb zitten. Maar ik blijf er bij dat Gesink tijdens zijn carriere een mooiere eindlijst bij elkaar rijdt dan Nibali.
Ach ja die wedstrijd in Canada was natuurlijk maar een veredeld criterium volgens Lenny en een top 10 notering in de Tour is ook niks.
Dekker zonder doping zal niet meer dan een knecht zijn, hij heeft zijn beste tijd al gehad.
Dat Gesink mee kon en kan spelen in diverse klassiekers (3de AGR o.a., Waalse pijl opknallen tot het kraakte) maakt ook weinig uit.
Hoe verklaar je trouwens dat Gesink 2 prachtoverwinningen in Parijs-Nice en Ronde van Zwitserland weggooit? Ja goed, je zou kunnen zeggen daalangst en stuntelen tijdens de tijdrit. Top dat zo'n dopingpaard en mentaliteitloos coureur als Dekker 2 om en nabij gelijksoortige rittenkoersen wel weet te winnen.
Hallo vriend, lezen! Ik heb het over de prestaties van voor hun 23e. Dus niet over de prestaties van dit jaar.
En dat criterium in Canada is leuk en aardig, maar niemand kent het, werd ook nergens uitgezonden.
En jij steekt jou hand in het vuur voor Gesink? Of The Boss... Wat nu als onomstotelijk bewezen wordt dat Armstrong alle 7 tours op de dope zat, vel jij dan ook zo'n hard oordeel over hem?
En dat kon Dekker niet? 5e in Amstel Gold Race, 5e in de Waalse Pijl en
6e in Luik-Bastenaken-Luik tijdens hetzelfde jaar/drieluik.
Gesink reed zich overigens dit jaar in de top van de 10 van de nieuwe Wereldranglijst (voorheen protour). Daar is Dekker nooit hoger dan 15de in geworden. Gesink was vorig jaar ook 10de. Wie is er dan meer allround gedurende het hele jaar?
)... Dat maakt Gesink niet allround, maar gewoon actief op vlakken waarin hij sterk is: eendaagse heuvelklassiekers en etappekoersen. Misschien moet die wat minder fietsen, en daadwerkelijk eens wat winnen.
?
Ja Emilia en een PT-koers in Canada tellen gewoon niet mee bij Lenny. Dat zo'n beetje de hele elite daar anders over denkt zal hem weinig boeien. Sagan, Sanchez, Hesjedal, Boasson Hagen, Nibali, Evans, Fuglsang, Vino, Kolobnev. Allemaal prutsers, die versla je nog wel met 2 benen bij elkaar gebonden.
Cancellara doet het op dat gebied nog wat minder, twee grote wedstrijden winnen en verder bijna nergens meer prominent aanwezig.
Ga je nou huilen?Als we kijken naar Gesink dan doet hij daar niet veel onder, ook al heeft Gesink nog geen rittenkoers gewonnen van het kaliber Tirreno.
