Fitness Seller

Winstrol en proviron

bold+ winny zal ook bijna geen bijwerkingen van aromatase met zich meebrengen, mits je een goed dieet volgt! lijkt me dus de beste stack waar je ook de meeste kilo's mee kan pakken!!

proviron + winny lijkt me niet zo geschikt, het zijn beide puur dht, dit zou nog wel eens voor androgene bijwerkingen kunnen zorgen, zoals haar uitval,acne, lichaamsbeharing.
naast het feit dat het niet echt veel massa zal aanzetten (zoals black knight al zei geen synergetische werking), niet benoemswaardig meer als winny only.

succes
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #22
Hoi BB,

Ik weet dat winstrol en proviron samen niet het grootste synergetische effect behalen. Maar het zijn wel 2 niet aromatiserende aas die je ook beide niet hoeft te zetten. Want om als eerste kuur middelen te nemen als boldenone of winstrol depot dan moet je vind ik veels te vaak injecteren. Nog bedankt voor jullie adviezen en ik denk dat ik nu mijn kuur gevonden heb:

week 1-6: 50mg winstrol elke dag en week 1-6 2x 25 mg proviron elke dag.

Ik hoor graag van jullie als jullie deze kuur niet verstandig vinden of gevaarlijk.

Groeten Maarten
 
Terug
Naar boven