Fitness Seller

3 jaar training (bulk)

goed !
 
Beest!
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #24
ja, 500 gr havermout.
 
hoe krijg jij 500 gram havermout door je keel?
 
Nice!! ;)
 
Woow nooit verwacht dat dit voedselschema zou werken op zo'n lichaam. Voer je door de weeks nog activiteiten uit waarvoor je extra zou moeten eten? Hoe belangrijk is slaap bij jou?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #30
Ik slaap altijd 8 uur per nacht, ik drink niet, en volgens mij valt het wel mee hoe slecht ik eet, ik let er in elk geval wel op! het ligt meer aan aan de periode waar ik inzit. nu weer op weg naar school en daarna gelijk weer trainen:D
 
Kan je eens een foto zoeken van die havermout-verpakking, denk namelijk dat wij het over iets anders hebben.
 
Wrom eet je in godsnaam een pak havermout weg?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #33
het zijn van die pakken net zoals kwark, biogarde etc, gewoon kant en klaar... ik heb geen idee wat de verhoudingen zijn.
 
ziet er goed uit man.
 
Hij bedoelt havermout pap. Niet 500gr pure haver.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #36
ja die ja, opgelost!
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #37
Hier een before pic, ik kan tot nu toe nog niks vinden van 3 jaar geleden maar ik heb er wel een van 1 jaar geleden zomer, sindsdien heb ik zo'n 15 kilo gegained. maar ik ben het laatste jaar dan ook zeer dedicated geweest.

P2120039.jpg
 
super kerel, keep up the good work !
 
Top gozer,

Schema ziet er mager uit, maar aangezien jee r heerlijk op hebt gegaint zal het voor jouw werken.

Succes met je doelen.
 
Terug
Naar boven