Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Stoer, maar gewicht zegt echt bar weinigDus iemand(AK) van 100kg en 1.78m is nu ineens als Biggy ?
Ik begon pas met kuren op 98kg en 1.76m. Appels met peren vergelijken heb je niks aan hier, het gaat om AK
Ja Sven, we weten het nu wel.

Als iemand vragen heeft geef ik antwoord, hoef daarvoor toch niet een log bij te houden. Dat iemand het wellicht niet mee eens is of het anders zou doen is geen probleem, meerdere opties mogelijk en misschien is zelfs een andere optie ook beter. Deel alleen mijn pad, maar claim verre van dat dit het beste pad is voor iedereen.@ak open gewoon weer een kuurlog en loop niet zo te zeiken
Ja ja, en natty hoorde je tot de sterkste gasten van Nederland blabla. Niemand heeft ooit een pic of filmpje gezien dus laten we het daar maar bij laten voor wat betreft jouw resultaten.Dus iemand(AK) van 100kg en 1.78m is nu ineens als Biggy ?
Ik begon pas met kuren op 98kg en 1.76m. Appels met peren vergelijken heb je niks aan hier, het gaat om AK
Blijven doen imo, vind t wel leuk om te lezen.Als iemand vragen heeft geef ik antwoord, hoef daarvoor toch niet een log bij te houden. Dat iemand het wellicht niet mee eens is of het anders zou doen is geen probleem, meerdere opties mogelijk en misschien is zelfs een andere optie ook beter. Deel alleen mijn pad, maar claim verre van dat dit het beste pad is voor iedereen.
Ben wel transparant iig en post regelmatig wel een fysiek update en mag men zelf oordelen of het werkt of niet.
(Zou het oprecht zelf ook anders aanpakken nogmaals, maar andere methodes is meer ervaringen zodat ik achteraf niet kan zeggen “had ik maar”)
Dat was al voor jou tijd hier. Vroeger bouwde je eerst massa en probeerde je je max er naturel uit halen, en dan pas kuren.Ja ja, en natty hoorde je tot de sterkste gasten van Nederland blabla. Niemand heeft ooit een pic of filmpje gezien dus laten we het daar maar bij laten voor wat betreft jouw resultaten.
En op welk gewicht zat je toen je on juice zat?Dus iemand(AK) van 100kg en 1.78m is nu ineens als Biggy ?
Ik begon pas met kuren op 98kg en 1.76m. Appels met peren vergelijken heb je niks aan hier, het gaat om AK
max heb ik 112kg gewogen onder de 17%. maar we vervuilen nu dit topic met geneuzel over mij.