Ik heb hier helaas geen reactie op mogen krijgen, waarschijnlijk betekent dit dus dat ze de meting niet doen (normaliter is ons lab heel snel met reageren).
Nog wat nieuws: onze wachttijd voor een intakeconsult was inmiddels opgelopen tot zo'n 4 weken. Leuk voor ons dat het met zo'n vaart gaat, minder leuk voor mensen die bij ons terecht willen. Achter de schermen zijn we dus druk bezig om uit te breiden om de groei bij te benen. We krijgen binnenkort twee spreekkamers erbij en volgende week begint er een extra arts bij ons onder supervisie van Diederik. We hebben hem uiteraard al voorzien van de
beste literatuur en
mijn boek om zijn AAS-kennis te verrijken. Hij doet zelf ook aan krachtsport en is voornemens sportarts te worden, dus wat dat betreft ook de ideale combinatie. Later dit jaar komt er ook sporadisch een AIOS-internist bij, die ook bij Pim de Ronde op de anabolenpoli heeft gelopen.
Verder krijgen we eind deze maand ons eigen semenanalyseapparaat. Tot nu toe verwijzen wij door naar het lokale ziekenhuis van een klant om de semenanalyse uit te voeren. Dat gaat in veel gevallen goed, maar soms ook niet. En dat is natuurlijk supervervelend. Om dat voor te zijn kan met dit semenanalyseapparaat de analyse dus bij ons op locatie plaatsvinden. Je zou dan met ongeveer een kwartier het resultaat van ons kunnen ontvangen: klaar terwijl u wacht! Tot slot hopen we eind dit jaar een eigen hartecho-apparaat te hebben. Het is een flinke investering, dus we willen eerst nog wat zekerheid over bepaalde zaken voordat we overgaan tot aanschaf. Zodra we die hebben is alles aanwezig onder één dak.