Fitness Seller

Breaking News Avondklok nog steeds van kracht

Peiling Peiling Hoe denk jij over de rellen?


  • Totaal stemmers
    67
Status
Niet open voor verdere reacties.
Extra journaal op NPO1

Slechte verliezer die Engel.
 
Kees van der Staaij en een hoogleraar die vindt dat de rechter zijn boekje te buiten is gegaan bij Op1.

Ook Engel en Pols.
 
Wat een onaangenaam sujet. Met zijn stomme grijns.

Die hoogleraar klinkt nuchter, komt goed over.
 
Die man zwelgt echt in zijn eigen gelijk, dat zie je aan alle kanten. Telkens die bijzinnetjes waarin die nog probeert z'n amateuronderzoekjes te verkopen als feiten
'Hoe ontving u het nieuws over het vonnis van vanochtend?" "ja ik zat nog even aan de telefoon met iemand uit taiwan die bewees dat het virus in een lab is gemaakt, en toen..."
dude echt, wat
Hou op hoor
 
Mensen die Engel serieus nemen kunnen niet serieus genomen worden. Spek en bonen verhaal. Ontnemen van stemrecht, verplicht steriliseren en onder curatele. Spoedwetje en regelen die hap. Next.
 
Heerlijk hoe Kees van der Staaij weer typisch het doel niet de middelen laat heiligen.
 
Is toch ook controlled opposition. Het hele land protesteert tegen afname van grondrechten maar er komt een of andere ufopiloot om het geheel te vertegenwoordigen en wanneer die faalt gaan we allemaal weer braaf af.

Schrokken ze vanochtend toch even omdat een of andere rechter een technicaliteit heeft gevonden, maar dan schuiven ze de man met de grijze baard voor het scherm om de theeblaadjes te lezen die een ramp voorspellen en het nieuwe normaal kan weer blijven.
 
Wat deed de second coming eigenlijk voordat monsieur bij viruswaanzin de scepter zwaaide? Stront opkuisen bij zn pa op de camping?
 
wie is die ruperti nou weer
van der staaij krijgt een paar draaien om de oren van die g terwijl kees juist behoorlijk kritisch was over die avondklok
valt me op dat die critici zich nu bijna nooit eens een beetje fatsoenlijk kunnen uiten zonder te ontsteken in irrationele blinde woede en om zich heen slaan en/of zwelgen in eigendunk
 
Er gebeurt nogal wat op zolderkamertjes
 
Ah ja, nog steeds beter dan wat er in Belgische kelders gaande is.
willem rijgt ook wel eens wat aan zn paal

1613515873557.png
 
23:59 16/2/2021

Spoedwet avondklok kan mogelijk woensdag al naar de Tweede Kamer​

De spoedwet die het kabinet maakt over de avondklok, wordt waarschijnlijk woensdag al ingediend bij de Tweede Kamer. De nieuwe wet is dinsdagavond al ondertekend door de koning en direct naar de Raad van State gezonden. De hoogste adviseur van de regering zal een spoedadvies uitbrengen, waarna het wetsvoorstel direct door kan naar de Kamer, zegt een woordvoerder van het ministerie van Justitie en Veiligheid. Het is aan de Kamer om te bepalen wanneer ze de wet behandelt. De Kamer moet dan terugkomen van reces.
Justitieminister Ferd Grapperhaus maakte dinsdagmiddag bekend dat er een spoedwet komt, omdat de rechter in Den Haag de juridische grondslag voor de avondklok onvoldoende vindt. Die bepaalde dinsdagochtend in een zaak die de actiegroep Viruswaarheid had aangespannen, dat de maatregel daarom direct van tafel moest. Het kabinet stelde direct een hoger beroep in en kondigde een spoedwet aan. Wellicht ten overvloede, aldus de minister.
Tegelijk werd het gerechtshof verzocht om de uitvoering van het besluit van de rechter op te schorten totdat in hoger beroep een uitspraak is gedaan. Het hof stemde daarmee in, zodat de avondklok in ieder geval tot vrijdag overeind blijft. Het hof behandelt dan het beroep en doet waarschijnlijk meteen uitspraak.
Na de Tweede Kamer moet ook de Eerste Kamer zich nog over de spoedwet buigen. (ANP)
En doorpakken. Woensdag spoedwetje, vrijdag nieuwe avondklok en nu zo lang en wanneer ze willen.
 
Blijft bijzonder dat de regering niet volgens de eigen regels hoeft te spelen en dat men wanneer er problemen ontstaan een steuntje in de rug krijgt van de gerechtelijke macht. Ze waren nota bene gewaarschuwd door de Raad van State. In ieder geval een mooie stok om mee te slaan voor iedereen die sowieso al kritisch was over de huidige beleidscultuur.
 
Laatst bewerkt:
  • Topic Starter Topic Starter
  • #1.220
Had Nederland geen kritiek op de Poolse en Hongaarse regering? Dat de rechtsstaat in het geding was?

De ironie.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Naar boven