XXL Nutrition

Brinta = tarwe = slecht?

Lees mijn tekst eens, ik heb het niet over zemelen.

ik lees, jij zegt erg bewerkt en daardoor minder gezond. bewerkt met wat? kleurstoffen!? om het wit te maken. Het enige wat ze weglaten zijn die vliesjes die om het tarwe heen zitten dus zo ongezond is het niet. Lees jij mijn antwoord eens.
 
Jongen dan geloof je het toch niet, mensen die die boeken scrijven komen aandacht tekort of willen hetw eer beter weten terwijl dat niet zo is, er zijn nu ook al boeken over napoleon dat die nooit bestond en dat ie gebasseerd was op de god apollo ook allemaal gelul.
Lees maar eens de echte bewijzen die er van jezus zijn, als ie niet bestond hoe kan het dan dat e rin verschillende landen schriften zijn gevonden waar over deze gast gescreven word

Ik was aan het ingaan op het feit dat er stond: 'bestaat' en niet 'bestond'.

Ofdat ie wel of niet bestaan heeft doet er niet doet voor mij. Wat maakt het verschil? (voor mij dan)
 
als ie niet bestond hoe kan het dan dat e rin verschillende landen schriften zijn gevonden waar over deze gast gescreven word

Maar zijn er ook geschriften die door hemzelf geschreven zijn? en zijn die geschriften die gevonden zijn geschreven door mensen die hem persoonlijk konden? of van mensen die een paar honderd jaar later over hem hoorden?

Want zoals je het nu zegt heeft bv Koning Arthur (van de ronde tafel) ook geleeft en heeft er hier in Nederland ooit een ventje z'n vinger in de dijk gestoken en daardoor een ramp voorkomen enz.....
 
zijn jullie nu serieus aan het discussieren of jezus bestond?:roflol::roflol::roflol:
nog een topic zo erg offtopic zien gaan
 
Dit gaat echt nergens over:mad:
 
Ik vind het allemaal lekker kort door de bocht.

Je zegt toch ook niet:
Makreel = vette vis = vet = slecht of
soya = proteine = goed

etcetera etcetera

Je zult eerst verder moeten kijken, bv wat is de glycemische index? Past het in het totaalplaatje van mijn voeding?

Persoonlijk vind ik brinta en havermout ideale koolhydraatbronnen!
 
Brood is prima, volkoren brood. Ik heb in die 2 jaar dat ik BB, brood als hoofd carb bron gebruikt, en het werkt prima. En leef nog steeds.
 
Jongen. dan geloof je het toch niet. Mensen die die boeken schrijven komen aandacht tekort of willen het weer beter weten,terwijl dat niet zo is. Er zijn nu ook al boeken over napoleon dat die nooit bestond en dat ie gebaseerd was op de god apollo ook allemaal gelul.
Lees maar eens de echte bewijzen die er van jezus zijn, als ie niet bestond hoe kan het dan dat er in verschillende landen schriften zijn gevonden waar over deze gast geschreven word

jezus
 
Brood is prima, volkoren brood. Ik heb in die 2 jaar dat ik BB, brood als hoofd carb bron gebruikt, en het werkt prima. En leef nog steeds.

Iemand die rookt is na 2 jaar toch ook nog niet dood.. Is daarom roken nu gezond? Omdat je er na 2 jaar nog niet van dood gaat? ;) Denk toch eens na ;)

Wel makkelijk gezecht dat omdat je na 2 jaar nog niet dood bent, dat het gezond is, en goed voedsel is.

Sinds wanneer is iemand (eender) wie gestorven na 2 jaar 1 bepaald voedingsproduct te eten dat ongezond is ? ;)

Kom aub niet af met z'n uitleg want is dikke bullshit!

Mike.
 
Alsof ik daarvoor nooit brood heb gegeten, ik eet mn hele leven al brood, zoals 90% van nederland.

Brood is over de eeuwen heen gegaan, en jij beweert dat het ongezond is ?

Raad je op je gezondheidsforum ook elke normale persoon af om brood te eten? Komop zeg. Kom jij eens met onderbouwde informatie dat brood slecht is. En niet van die nergens op gebaseerde onderzoekjes.

Grappig vind ik is dat je op jou forum een opgezocht artikel post over de risico's van brood, en daarna niet eens zeker bent van je zaak en een of ander schema in de hand gedrukt krijgt met brood, en aan iemand anders op dat forum vraagt of het wel goed is.
 
Laatst bewerkt:
Alsof ik daarvoor nooit brood heb gegeten, ik eet mn hele leven al brood, zoals 90% van nederland.

En.. wat is je punt, omdat je heel je leven iets eet kan het niet ongezond zijn? Ik ken zoveel mensen die heel hun leven ongezonde dingen hebben gedaan: oa drugs, ongezond eten, roken, etc.
Het is niet omdat 90% van Nederland brood eet dat het daarom ook gezond is, daarbij wil ik ook niet beweren dat brood zo ongezond is dat je er aan dood zal gaan ofzo.

Brood is over de eeuwen heen gegaan, en jij beweert dat het ongezond is ?
Wat is je punt hier nu weer ? Suiker is ook door de eeuwen heengegaan? Drugs is ook door de eeuwen heen gegaan, is daarom drugs nu opeens gezond ofwat... Yeah Right.. Dream on? :rolleyes:

Raad je op je gezondheidsforum ook elke normale persoon af om brood te eten? Komop zeg. Kom jij eens met onderbouwde informatie dat brood slecht is. En niet van die nergens op gebaseerde onderzoekjes.
Ik heb alleen 1 artikel op mijn forum geplaatst waarin staat dat door het eten van wit brood de kans op kanker toeneemt.

Grappig vind ik is dat je op jou forum een opgezocht artikel post over de risico's van brood, en daarna niet eens zeker bent van je zaak en een of ander schema in de hand gedrukt krijgt met brood, en aan iemand anders op dat forum vraagt of het wel goed is.
Mijn bedoeling van het forum is om mensen de informatie te geven, als hij niet juist is dient dat ook gezecht te worden, want dat betekent dat er verkeerde informatie over iets word meegedeeld aan de consument.

Maar wat wil je nu zeggen, dat ik alleen artikelen mag posten waar ik zeker van ben dat ze juist zijn? ;) Dan heeft het geen zin meer om iets te plaatsen, want je kan bijna van niets 100% zeker zijn deze tijd, het een onderzoek zegt dit het ander dat... en ik heb het geld niet om alle onderzoeken te laten controleren op hun waarheid dus ik moet het doen met de informatie die mij verteld word, zoals vele van ons het moeten doen.

Ik ben hier om iets bij te leren, daarom dat ik mijn forum gestart ben, er bestond nog geen forum over gezondheid.
 
Je bent wel erg hypocriet bezig.

- Je beweert dat je kennis bij dit onderwerp ligt, en nu beweer je dat je wilt leren.

- Als 3XL iets post, wat ongeveer overeen komt met het geen wat ik post over brood, ben je het er mee eens. Omdat je weet dat hij veel weet.

- Onderbouw eens wat.

- Gebruik niet van die vergelijkingen die totaal niet relevant zijn (roken, drugs). Lijkt alsof je niks beters kan verzinnen met die 'kennis' van je
 
- Je beweert dat je kennis bij dit onderwerp ligt, en nu beweer je dat je wilt leren.

Mijn kennis ligt inderdaad (grotendeels) bij voeding, maar wil dat daarom zeggen dat ik niet kan bijleren over voeding, als ik alles al wist waarom zou ik dan nog op dit forum zitten? (gedeelte voeding)

- Gebruik niet van die vergelijkingen die totaal niet relevant zijn (roken, drugs). Lijkt alsof je niks beters kan verzinnen met die 'kennis' van je

Waarom ga je niet in op de suikers, je haalt enkel de dingen eruit die je kunt gebruiken, maar de helft van mijn post vergeet je...

Vind het wel Grappig dat jij vergelijkingen maakt die totaal niet relevant zijn en dan op mij zaagt dat ik dat ook doe ???

Je komt af met dingen van: het is door de jaren heengegaan en daarom moet het dus wel gezond zijn? dit is een veronderstelling ... waar zijn jouw harde bewijzen dat brood gezond is?

Wat dus mijn artikel zou weerleggen dat (wit) brood ongezond is. Ik heb jouw mijn bronnen al gegeven trouwens, dat is mijn onderbouwing van het feit dat ik zeg dat wit brood kankerverwekkend is.
 
Denk aan de kerstgedachte mensen! :D
 
Terug
Naar boven