Fitness Seller

Clenbuterol 35% bf

Beste dbb'ers,

Ik ben er net achter gekomen dat een maat van me clenbuterol slikt, maar hij staat op 35 % bf (ja het is een strongman :p). Ik heb hem proberen uit te leggen dat het geen snoepjes zijn en hij nog kan afvallen door naar een fiets te kijken. Ook eet hij gewoon waar hij zin in heeft.

Maar wat ik me nu afvroeg, kunnen jullie me uitleggen wat de gezondheidsrisico's van clenbuterol zijn op zo'n hoog vetpercentage.

Bvd
Even kort door de bocht...die 'vriend' van je is een lui varken..je gaat toch geen clen pakken op 35%

Dan ben je gewoon je 'vreet als een varken gedrag' aan het compenseren...
 
Ook eet hij gewoon waar hij zin in heeft.
Die kun je niet overtuigen, hij wil nl. niet echt afvallen.... Hij wil eten waar hij zin in heeft. punt.

Clen zonder AAS kan prima hoor! Werd er inderdaad om belachelijk gemaakt, maar ik maak mezelf ook al regelmatig belachelijk dus dat boeide me niet.
:eek: JA! ZO KAN IK HET OOK! VRETEN EN CLEN HAPPEN! ;) :D
Misschien iets voor mij? :rolleyes:

Even kort door de bocht...die 'vriend' van je is een lui varken..
Dit dus...
 
hij vreet als een varken
tja..dan zie je dr ook uit..........!!
 
Had nog hoop op een vrijdagmiddag rel. Helaas.
 
Terug
Naar boven