- Lid sinds
- 8 apr 2016
- Berichten
- 6.377
- Waardering
- 7.960
- Lengte
- 1m79
- Massa
- 104kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ja best druk Job is nieuw dus alles is nog wennen op een veel moeilijker niveau dan ik gewend ben. Avondschool voor van m’n graduaat een bachelor te maken is weer extra belasting enz…Heb je het zo druk dan of sta je onder zo’n grote druk?
Was best schrikken zeker?
Dit was een teken dat je aan de tren moet.Ja best druk Job is nieuw dus alles is nog wennen op een veel moeilijker niveau dan ik gewend ben. Avondschool voor van m’n graduaat een bachelor te maken is weer extra belasting enz…
Ik had vanmorgen wel schrik dat er echt iets mis was, wat alles nog een stuk erger maakte.
Maar toch blij dat ik het even heb laten controleren en dat het iets is wat van tijdelijke aard is.

Een jaartje zonder DBB fails zou wel eens leuk zijn.
Dat kan, tenzij je niet hard genoeg traintEen jaartje zonder DBB fails zou wel eens leuk zijn.

Heftig zeg!! Pas goed op jezelf!Deze nacht enorme pijn/druk in borst dusja ik dacht ik heb prijs, angina pectoris ofzo. Onder lichte dwang deze morgen maar naar de huisarts van wacht. Bloeddruk bovenwaarde 180, rusthartslag tegen de 110bpm. Electrocardiogram gekregen, deze was gelukkig in orde.
Conclusie geen hartproblemen ofzo maar wel aan de bètablokkers (propanolol) om schade te voorkomen. Denk ik dat ik terug een paar weekjes naar 3xpw trainen ga en de avondlessen wat vaker oversla. Zaterdagjob ook maar even opzeggen voor ik een hartaanval krijg ofzo.
Wil niet gaan zeiken nu, maar had je er al op 7 sept op gewezen. Verder had je arts beter plasmedictatie kunnen voorschrijven als Furosemide, dit verlaagd sneller je bloeddruk naar normaal.Deze nacht enorme pijn/druk in borst dusja ik dacht ik heb prijs, angina pectoris ofzo. Onder lichte dwang deze morgen maar naar de huisarts van wacht. Bloeddruk bovenwaarde 180, rusthartslag tegen de 110bpm. Electrocardiogram gekregen, deze was gelukkig in orde.
Conclusie geen hartproblemen ofzo maar wel aan de bètablokkers (propranolol) om schade te voorkomen. Denk ik dat ik terug een paar weekjes naar 3xpw trainen ga en de avondlessen wat vaker oversla. Zaterdagjob ook maar even opzeggen voor ik een hartaanval krijg ofzo.
Nog niet want aan het werken, maar voel me wel crappyWil niet gaan zeiken nu, maar had je er al op 7 sept op gewezen. Verder had je arts beter plasmedictatie kunnen voorschrijven als Furosemide, dit verlaagd sneller je bloeddruk naar normaal.
Vandaag nog gemeten ?
Lang last van gehad?Zou paar dagen thuisblijven. Stress van het werk is ook niet bevorderlijk.
Edit: heb het zelf gehad vroeger met 220/140 bloeddruk.weet waar ik het over heb
Weekje
180 he.Een 140 bovendruk is toch niks geks? Ik weet dat het licht verhoogde bloeddruk is maarja, kuren/110kg/stress. Kan me niet voorstellen dat 140/90 je echt angina pectoris oplevert oid toch? Mijn bovendruk is standaard 155-140 en (buiten het gebruikelijke zegje; je zou beter iets afvallen) stuurt de dokter mijn fat ass gewoon naar huis zonder al te veel zorgen?
Dan zit je tegen bovengrens van normaalEen 140 bovendruk is toch niks geks? Ik weet dat het licht verhoogde bloeddruk is maarja, kuren/110kg/stress. Kan me niet voorstellen dat 140/90 je echt angina pectoris oplevert oid toch? Mijn bovendruk is standaard 155-140 en (buiten het gebruikelijke zegje; je zou beter iets afvallen) stuurt de dokter mijn fat ass gewoon naar huis zonder al te veel zorgen?
Wat voor sides ervaarde je met zulke hoge bloeddruk en hoelang heb je ermee rondgelopen, oorzaak?Zou paar dagen thuisblijven. Stress van het werk is ook niet bevorderlijk.
Edit: heb het zelf gehad vroeger met 220/140 bloeddruk.weet waar ik het over heb
Ben met slap lusteloos gevoel naar huisarts gegaan en die mete de bloeddruk. weekje last. naar ziekenhuis en paar uur onderzoek en daar infuus met medicatie(weet niet wat exact)bij 180/110 naar huis gestuurd.Wat voor sides ervaarde je met zulke hoge bloeddruk en hoelang heb je ermee rondgelopen, oorzaak?

Mij leek de kans op angina pectoris ook niet heel groot (omdat ik jaarlijks hartfilmpje laat maken, 2jaarlijks bloed laat nemen) maar ik had nog nooit op zo hoog vet gekuurd dus wist niet helemaal wat te verwachten.Een 140 bovendruk is toch niks geks? Ik weet dat het licht verhoogde bloeddruk is maarja, kuren/110kg/stress. Kan me niet voorstellen dat 140/90 je echt angina pectoris oplevert oid toch? Mijn bovendruk is standaard 155-140 en (buiten het gebruikelijke zegje; je zou beter iets afvallen) stuurt de dokter mijn fat ass gewoon naar huis zonder al te veel zorgen?

