- Lid sinds
- 24 jul 2007
- Berichten
- 12.898
- Waardering
- 23.782
- Lengte
- 1m85
- Massa
- 110kg
- Vetpercentage
- 20%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
(Zit stiekem veel klaver en mos tussen hoor
)Jup, al weer even gestopt met drinken (na het baby vogel incident) in de hoop,morgen geen felle kater te hebben, nu goed wat water met een xxl multivit bruistablet aan het drinken in de hoop morgen redelijk te kunnen trainen.

Niets dat een hele hoop zware squats niet kunnen oplossen... wel filmen en hier posten heJup, al weer even gestopt met drinken (na het baby vogel incident) in de hoop,morgen geen felle kater te hebben, nu goed wat water met een xxl multivit bruistablet aan het drinken in de hoop morgen redelijk te kunnen trainen.
toch wel bijna een fles 43 en een fles cava 12% op dus leuk gaat het morgen niet worden![]()

Dat gaan squats zijn met kotsen enal, wel hardcoreNiets dat een hele hoop zware squats niet kunnen oplossen... wel filmen en hier posten he![]()


Straks, eerst middagdutje, dan moet t wel lukken


Heb je daar vaak last van?
Als ik vergeet veel water tussendoor te drinken wel best fel
)Dat helpt gigantischZou het helpen als je gewoon een liter ofzo drinkt voor het slapen gaan?
Vitamine C helpt naar het schijnt.Dat helpt gigantisch
Ik doe er meestal dan nog een multivit bruistablet bij
(al weet ik niet of dat echt verschil maakt)
