Ano_261020
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 31 okt 2018
- Berichten
- 3.452
- Waardering
- 6.710
- Lengte
- 1m81
- Massa
- 82kg
- Vetpercentage
- 12%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Wat een kleurencombinaties...Rode trui, mint/groen tshirt, zwarte broek
Misschien niet eens zo slecht idee. Ik heb ooit overwogen dansles te nemen, maar ik denk dat ik daar veel te houterig voor ben. Wellicht kan dat veranderen.
Lol maken en ontspannen ineen

Dat kan in bed ook.
Het wordt niks met jou Bert ik geef het op

Probeer eens een sensuele argentijnse tango ... hoef je niet echt flexibel voor te zijnMisschien niet eens zo slecht idee. Ik heb ooit overwogen dansles te nemen, maar ik denk dat ik daar veel te houterig voor ben. Wellicht kan dat veranderen.

Mear gear is het standaard dbb antwMisschien niet eens zo slecht idee. Ik heb ooit overwogen dansles te nemen, maar ik denk dat ik daar veel te houterig voor ben. Wellicht kan dat veranderen.
Nu pas? Ik doe m'n best, maar moet ook reëel zijn.
Dan heb ik nog wel een danspartner nodig.Probeer eens een sensuele argentijnse tango ... hoef je niet echt flexibel voor te zijn![]()
Serieus buff bro hier,
Wanneer gaan wij?
Hoor wel eens vaker dat ik irl groter oog dan op foto's geen idee whySerieus buff bro hier,
Denk dat een wovanotje meer voor je fysiek doet dan de andere foto’s
Wijd fysiek oogt al snel smaller op foto’sHoor wel eens vaker dat ik irl groter oog dan op foto's geen idee why
Can confirmHoor wel eens vaker dat ik irl groter oog dan op foto's geen idee why
klopt
Hoor wel eens vaker dat ik irl groter oog dan op foto's geen idee why

