- Lid sinds
- 23 aug 2013
- Berichten
- 10.410
- Waardering
- 12.370
- Lengte
- 1m95
- Massa
- 135kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
ripped hoor hierboven
nou ik ook maar ff dan
5wkn aan het cutten
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
wheels
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
Ja I know ik skip benen tegenwoordig vaak een week anders gaat het allemaal te snel. Lopen al mijlen voor op upperbody en geen zin in nog meer verschil![]()
Nice Legs GPRO!
Doe mij een beetje, dan lopen we allebei mooi in verhouding rond![]()


het is je doel wss niet maar ben wel benieuwd naar je krachtstats. En hoeveel meten ze ? Mijne zijn 72 oid en ogen veel kleiner
geen idee man meet dat nooit eig
ik ruil zo 2,5cm been voor 2,5cm arm hoor
haha nou nou jouw benen zijn ook niet misselijk

Druk veel uit front delt dus pijn/blessures. Kom prima weg met db press en die kut bench is toch 24/7 bezet dus hoef ik me daar niet aan te irriteren![]()
Druk veel uit front delt dus pijn/blessures. Kom prima weg met db press en die kut bench is toch 24/7 bezet dus hoef ik me daar niet aan te irriteren![]()
Heb dat ook beetje srs
vooral rechter front delt is uit proportie
kansen op een ekte ekte beachboy fysiek zo het raam uitNice stats!
Goed recept voor big wheels!
Wat doe je dan qua chest oefening?
