AndroidHealthClinic

drugs in kos krijgen

  • Topic Starter Topic Starter
  • #21
waar is trollscience wanneer je het nodig hebt :D?

ben er 2 jaar geleden geweest, vroeg toen coke aan een propper en dat domme rund bracht me gewoon een cola.

Nouja, als het er echt aanwezig is volgens jullie, mss toch maar best risico nemen om daar op zoek te gaan en niets mee te nemen van hier.

Had gewoon graag mee van hier, dan weet je min of meer dat het goed gerief is. ginder blijf je gewoon de toerist die ze kunnen rippen
 
Gewoon in je hand houden bij de douane, waarschijnlijk denken ze dat niemand zo gek is om het zo openbaar te laten zien, dat ze denken dat het een grapje is en er vanuit gaan dat er geen coke in zit, ze laten je gegarandeerd door.
 
Steek het tussen je whey poeder? :p
 
stap 1: zoek deze mexicaan op
[Afbeelding niet meer beschikbaar]

stap 2: word vrienden met hem

stap 3: zorg dat hij je aanleert hoe je honden domineert

stap 4: verstop de coke op een willekeurig plaats op je lichaam

stap 5: bij controle door honden, gebruik vaardigheden geleerd in stap 3

stap 6: profit
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #25
ok, kogel is door de kerk.

alles wordt naar daar gepost. We zien wel of het aankomt :o
 
ja voor je het weet rotten je oren en neus eraf
 
als het maar 10 gram is voor eigen gebruik no problem. Neem een kinder suprise eitje (plastic ding) vul hem met coke en dan in je anus aanbrengen.
 
Epic topic is epic
 
****man, die shit ken je overal kopen. Loop gewoon enkele portiers en proppers langs, en binnen een half uur heb je dope. Waarschijnlijk wel de slechtse dope die je ooit naar binnen hebt gestopt.
 
Neemt het in voordat je door de douane moet, kan je daarna nog een paar uur genieten van je trip
 
Vooral ook epic om op het internet te posten dat je coke naar Griekenland gaat sturen, altijd handig als je straks na je rectale onderzoek in een Grieks celletje zit en ze nog wat extra bewijs nodig hebben om je maanden of jaren achter tralies te zetten.
 
Je hebt hopelijk toch geen afzender op die enveloppe's gezet :D
 
topicstarter probeert stoer te doen..
 
waarom drugs nemen??? er is daar drank met hopen, of is dit niet goed genoeg???
 
Vooral ook epic om op het internet te posten dat je coke naar Griekenland gaat sturen, altijd handig als je straks na je rectale onderzoek in een Grieks celletje zit en ze nog wat extra bewijs nodig hebben om je maanden of jaren achter tralies te zetten.
grieken kennen toch geen nederlands joh
 
in een banaan doen dan opsturen dan pakken ze je niet
 
'dom maar dapper' :D

[Afbeelding niet meer beschikbaar]
 
Terug
Naar boven