Fitness Seller

Europese Asielcrisis

Jij spreekt niet in naam van europa. Er is geen "we" in europa.
geinig want jij doet de hele tijd precies hetzelfde met je "europa is solidair" en "10 miljoen kan makkelijk, ze gaan er komen" terwijl niemand het met je eens is, als er iemand is die niet in naam van europa spreekt ben jij het wel
 
Tofik Dibi @TofikDibi
Zei ik '@geertwilderspvv'? Dat moet natuurlijk Hitler junior zijn.

[Link niet meer beschikbaar]
Vuile socialist die Tofik Dibi. Tegen de muur ermee.

1400 asielzoekers in een dorp van nog geen 150 douwen en dan tegenstanders van dit compleet achterlijke plan nazi's noemen.

De haat tegen al die linkse immigrant knuffelde fascisten groeit gestaag. Ga zo door links Nederland. Hoe harder jullie je best doen, des te eerder jullie zullen vallen. Het is tijd voor een revolutie.



In ander nieuws:
Burgemeester Hans Janssen van Oisterwijk, Brabant, trekt aan de noodrem. Hij wil vandaag een spoedoverleg met politie, justitie en de directie van het asielzoekerscentrum aldaar. De situatie loopt uit de hand.

Een groep minderjarigen uit het azc wilde een groep jongeren uit het Brabantse dorp met stokken kapotmaken. De politie greep in en zorgde ervoor dat de 'vluchtelingen' terug naar hun azc gingen.

Eerder die avond ging het ook al mis in de buurt Klompven. De politie nam twee mensen voor verhoor mee naar het politiebureau in Tilburg. Volgens de burgemeester is het menens: het is een "escalatie van fricties die we afgelopen weken zagen". Volgens hem gaat het nu niet meer om incidenten en wil hij "snelle actie", schrijft [Link niet meer beschikbaar]


*nieuwe uitspraak Tofik Dibi
Tofik Dibi ‏@TofikDibi [Link niet meer beschikbaar]

Fascistisch gedachtegoed aanhangen of goedpraten zit diep in de NL'se cultuur. Mi gado. (nog steeds niet gehacked! xoxo)
 
Gewoon nultolerantie invoeren voor geweldsdelicten en aanrandingen. Maakt direct plaats vrij voor mensen die wel fatsoenlijk zijn.
Dat ze stelen (kleinschalig) is niet prettig maar daar kan ik nog inkomen. Maar ik snap niet hoe ze denken door mensen met stokken te slaan hun zaak vooruit gaat helpen.
 
Ophef bij onze oosterburen! De politievakbond doet daar samen met vrouwenrechtengroepen een dappere poging om een zedenmisdrijvenplaag tegen vrouwen en meisjes in asielzoekerscentra aan de politiek-correcte doofpot te ontworstelen.

De Duitse overheid zou zonder enige scrupules seksuele intimidatie, aanrandingen en zelfs verkrachting door 'vluchtelingen' in azc's bagatelliseren. Hoofdreden voor de censuur is dat de autoriteiten vrezen voor een verslechtering van het imago van de asielzoekers, aldus de beschuldigingen gisteren.

Thomas de Maiziere, de Duitse minister van Binnenlandse Zaken, stelde in een reactie dat het gaat om "verdachtmakingen" en "geruchten". Politiechef Rainer Wendt verklaarde echter tegenover persbureau Reuters dat de Duitse deelstaten, die verantwoordelijk voor de asielopvang zijn, "de affaire politiek willen kalmeren". Het negeren van de problemen is "contraproductief" zo denkt de korpschef, een mening waarin vrouwenactivisten hem steunen.

Wendt stelt dat deelstaatministers de informatie die de politie hen toezendt niet moeten negeren. "Ik adviseer ze de rapporten goed te bekijken zodat ze kunnen ontdekken wat er daadwerkelijk 's nachts gebeurt op onze straten en in de azc's". Volgens de politieman zorgen angst en schaamte bij de slachtoffers ervoor dat "veel zedenmisdrijven niet geregistreerd worden".
 
In een asielzoekerscentrum in Middelburg is gisteravond een vechtpartij uitgebroken. Bij het knokken raakte een man gewond.

De gewonde man en twee geslachtsgenoten zijn opgepakt.

De politie kreeg een melding van een vechtpartij, waarna men polshoogte ging nemen. Toen de dienders aankwamen, was de rust al wedergekeerd. De gewonde man van 33 werd door een arts onderzocht.

Het slachtoffer zou een klap op zijn hoofd hebben gehad en verklaarde zich te hebben verdedigd. Ook zou hij met een mes zijn bedreigd. Hij en zijn 43-jarige broer zijn aangehouden. Een 23-jarige andere verdachte werd later aangehouden, aldus De Telegraaf.

http://www.powned.tv/nieuws/binnenland/2015/10/vechtpartij_in_azc_middelburg.html
 
Man man man trap die t*ring geluksmigranten incluis die linksmensen terug de zee in. Kom samen in verzet, organiseer protesten!
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #648
Thomas de Maiziere, de Duitse minister van Binnenlandse Zaken, stelde in een reactie dat het gaat om "verdachtmakingen" en "geruchten". Politiechef Rainer Wendt verklaarde echter tegenover persbureau Reuters dat de Duitse deelstaten, die verantwoordelijk voor de asielopvang zijn, "de affaire politiek willen kalmeren". Het negeren van de problemen is "contraproductief" zo denkt de korpschef, een mening waarin vrouwenactivisten hem steunen.

Wat een flapdrol, en dat is dan de zoon van Ulrich de Maizière. :gek:
 
Opvallend dat die Broto mong**l op dit soort berichten nooit veel te zeggen heeft. Maar dat gaat op voor al die smerige moslim knuffelaars, altijd maar voor ze opkomen en stilletjes in een hoekje blijven zodra er wat negatiefs naar buiten komt waar ze niks tegen in kunnen brengen. Nog even en het enige wat nog naar buiten is negatief! En dit wist ieder normaal denkend persoon al ruim van te voren.
 
Elk weekend zijn er gevechten in de kroegen en op straat, maar als er een vechtpartij in een azc is, dan is iedereen er gelijk bij met dat ze het land uit moeten en gelukzoekers zijn.
Wat zijn veel Nederlanders toch kortzichtig.

Gelukkig niet allemaal:

http://www.ad.nl/ad/nl/36281/Vlucht...sen-beschikbaar-voor-hulp-vluchtelingen.dhtml

Kwam dit stuk ergens tegen.. slaat precies op mensen met jouw denkwijze..

Weet je wat het is? Je kan hier nog 5000 artikelen over plaatsen, sterker ... al zou je per dág 5000 artikelen hierover plaatsen, dan nóg worden al deze artikelen weggezet als:

- stemmingmakerij
- typisch xenofoob geluid
- het ligt aan ‘waar je je informatie vandaan haalt’ (rechts geluid) maar als je vervolgens artikelen laat zien uit links georiënteerde kranten (bv) dan is het weer een verslaggever die het niet snapt
- bangmakerij
- uit hun verband gerukte beelden
- suggestieve beelden
- zijn ‘heus alle vluchtelingen niet zo’
- zijn het misschien maar een paar die slecht zijn (nou ja … slecht, geen mens is slecht want ieder mens heeft ook goede kanten)
- zijn er ook heus blanke mannen die dit doen
- zouden wij ook vluchten voor ons gezin (klopt, maar ik zou geen vrouwen over hun hoofd pissen)
- racisten praat
- opruiend praat ……….. etc etc etc…

Ik heb al met velen het gesprek aan willen gaan maar zodra ze “verliezen” in argumenten komt het verschrikkelijke ….

“Nou ja, dat is jouw mening, ik heb een andere”

En het zo mogelijk nog ergere “ iedereen heeft recht op zijn eigen mening” …
Waarom vind ik die stelling zo mogelijk nog erger?
Omdat mensen die dat zeggen over het algemeen een stelling brullen waar ze zelf niet eens achter staan.

Want in de ogen van de “wij zijn voor mensen” die roepen dat “iedereen recht heeft op zijn eigen mening” blijkt telkens weer, dat als jouw mening is: “ik ben tégen de komst van deze asielzoekers” dat je dan ineens géén recht meer hebt op een eigen mening.

Want als je tegen bent (om welke plausibele reden dan ook) dan ben je:

- racist
- xenofoob
- bang
- fascist
- een opruier
- iemand die we “eerder in de geschiedenis gehad hebben” (uiteraard refererend naar Hitler)
- moet je naar Griekenland (uiteraard refererend naar de Gouden Dageraad)
- en heel veel andere verschrikkelijke dingen ….

(Gister las ik zelfs van iemand met een niet Nederlandse achternaam dat hij “jullie Nederlanders die allemaal tegen zijn” probeerde te beledigen met het scheldwoord ‘goudvis’ hahaha…. Ik ben er nog steeds niet bovenop smile-emoticon )

Telkens als je een plausibele vraag stelt, krijg je geen antwoord maar een wedervraag. Een vraag met een vraag beantwoorden …. Ik vind dat zó laf.

Ik ben ervan overtuigd dat als (of wanneer) álle sceptische geluiden waarheid zullen worden dat deze “wij zijn voor mensen” nog steeds vol zullen houden dat niet alle vluchtelingen slecht zijn.

Als er een golf zou komen van vechtpartijen, verkrachtingen,Christen en Joden haat, diefstal, vernieling, vervuiling, slenteren over straat, lastig vallen van vrouwen en meisjes, aanpassingen ivm hún geloof … en verder alle doem scenario’s … dan nóg houden deze mensen vol dat er heus ook wel slechte blanke mannen zijn.

Wat is er toch met die hysterische drang bij dat soort mensen om het slechte maar niet te willen zien? Het zo dwangmatige in het vermijden van een echt gesprek. Het zo dwangmatige willen beschuldigen van alles en iedereen die sceptisch is of ronduit tegen is.

Waarom niet éérst naar de risico’s kijken, deze goed indekken en als dát gebeurd is, dán pas naar het positieve kijken?
Dat doe je in het dagelijks leven toch altijd?

Als er pas ijs ligt, ga je eerst voorzichtig analyseren of je er op kan voordat je gaat schaatsen
Als je gaat duiken kijk je eerst of je voldoende zuurstof hebt voordat je onder gaat
Als je gaat autorijden doe je eerst je gordel om voordat je de weg op gaat
Als………
Als………
Als………

Waarom is het dan gek om eerst even stil te staan bij het feit dat er duizenden hoofdzakelijk mannelijke asielzoekers in de leeftijd waarvan iedereen erkent dat het ‘testosteron bommen’ zijn. Getekend door een leven in oorlog in een Islamitische cultuur die volledig afwijkt van de onze. Waarvan waarden en normen volledig anders zijn dan de onze. Waar vrouwen, Joden, Cristenen, dieren, eten, kleding, alles … ALLES anders is dan bij ons.

Waarom ben je een racist, nazi, xenofoob, bruinhemd, Hitler, en andere termen als je hier even over na wilt denken en/of tegen de komst bent van deze gegarandeerde problemen.

Dan hoor ik grapjassen uit de linker politieke vleugel (eigenlijk de volledige politiek in mijn ogen) zeggen: “ze moeten zo snel mogelijk Nederlands leren en werk vinden”

Werkelijk?

Er zijn volksstammen vol aan mensen die hier al 30 / 40 jaar wonen die nog geen woord Nederlands spreken.

Momenteel zijn er “while we speak” 1.260.491 mensen werkeloos in Nederland. Dat is 15,3% van de beroepsbevolking. En al deze DUIZENDEN moeten even snel Nederlands leren en werk vinden?

Dit land is verloren.
Europa is verloren

Dit land is verkwanselt door de “wij zijn voor mensen” en de politiek.
En waarom?
De angst om racist genoemd te worden, de angst om door de goedmensen een stempel te krijgen dat je een foutmens bent?

Is er werkelijk iemand die denkt dat al deze “vluchtelingen” dadelijk terugkeren naar hun eigen land? Werkelijk? Tuurlijk … een aantal. Een paar.

Maar het aller overgrootste deel blijft hier wonen, haalt gezin en familie over die waarschijnlijk ook nooit Nederlands leren en hier zullen blijven teren op de uitkering die ze zo ruimhartig is aangeboden in een woning waar geen Nederlands gezin in mag wonen omdat ze geen ellende hebben gehad.
Ik zie mensen al veel te vaak schrijven: “laat het maar gebeuren, dan hebben we het maar gehad”
Ik schrik daar zo enorm van … telkens weer.
Als ik nu al zie dat er mensen zijn die het opgegeven hebben terwijl er nog niets gebeurd is … hoe moet het dan als dadelijk alle doemscenario’s wél uitkomen … wél waar blijken te zijn.
De politiek zal hier NOOIT iets tegen doen.
Als ook de bevolking het opgeeft ……….

Waarom gaat Nederland de straat niet op?
Waar blijft het overdonderende nee geluid
Waar blijft het “rechtvaardigheidsgevoel” waar ik zoveel mensen over zie en hoor praten, beslissingen worden genomen over de ruggen van zo enorm veel mensen die ronduit tegen de instroom zijn…

Niemand die tegen is wordt gehoord…Waarom weegt het JA van de voorstanders zwaarder dan het NEE van de tegenstanders?
Ik heb geen idee....

Ik ben benieuwd … als straks alle doemscenario’s waarheid blijken te worden. Of zelfs maar een gedeelte van al deze doemscenario’s … waar zullen de mensen dan zijn die nu zo hard roepen “Wij moeten onze verantwoordelijkheid nemen”
Zullen ze dan vooraan de linies staan hun verantwoordelijkheid nemend en vechtend voor het land dat ze zo de vernieling in hebben getrokken?
We kennen allemaal het antwoord wel …

Nee… dan zie je ze niet meer.
Dan zitten alle goedmensen verscholen in de schaduwen van Nederland, zachtjes mompelend.
Iets over “met de kennis van nu” … maar dan is het te laat. Véél te laat.

Maar dat is mijn mening dan weer, zal wel xenofoob zijn…."
 
Elk weekend zijn er gevechten in de kroegen en op straat, maar als er een vechtpartij in een azc is, dan is iedereen er gelijk bij met dat ze het land uit moeten en gelukzoekers zijn.
Wat zijn veel Nederlanders toch kortzichtig.

Gelukkig niet allemaal:

http://www.ad.nl/ad/nl/36281/Vlucht...sen-beschikbaar-voor-hulp-vluchtelingen.dhtml

Welke criteria stel jij dan voor om verblijfsvergunningen te gaan uit delen?
Inbreuken op de wetgeving buiten beschouwing laten bij het wel of niet verkrijgen van een verblijfsvergunning?

Kan je al veel criminelen eruit filteren, ik zie niet in waarom dat negatief is.
 
Welke criteria stel jij dan voor om verblijfsvergunningen te gaan uit delen?
Inbreuken op de wetgeving buiten beschouwing laten bij het wel of niet verkrijgen van een verblijfsvergunning?

Kan je al veel criminelen eruit filteren, ik zie niet in waarom dat negatief is.

Er is een verschil tussen wel of geen verblijfsvergunning geven (vluchtelingen krijgen asiel, asielzoekers niet of niet meteen) vanwege agressie en dergelijke, en zeggen dat dat klote volk allemaal dood mag vallen en terug de zee in moet.

Er zijn consequenties voor agressie, zowel voor een asielzoeker en vluchteling, als voor een nederlander.

Het ging mij erom hoe men erop reageert.
 
@Badfella lang stuk, ik begrijp niet echt wat dit te maken heeft met wat ik zei..
 
Ik benader het niet positief, dat zeg ik ook nergens.

Nja, wanneer je aangeeft dat er gelukkig 27.000 mensen zijn opgestaan om de vluchtelingen te helpen dan kom je toch alles behalve negatief over wat betreft de komst van de duizenden mannelijke parasieten die alleen maar geweld en ellende gaan brengen. Want ja, daar bestaan deze 'vluchtelingen' nou eenmaal voor 80% uit.
 
Nja, wanneer je aangeeft dat er gelukkig 27.000 mensen zijn opgestaan om de vluchtelingen te helpen dan kom je toch alles behalve negatief over wat betreft de komst van de duizenden mannelijke parasieten die alleen maar geweld en ellende gaan brengen. Want ja, daar bestaan deze 'vluchtelingen' nou eenmaal voor 80% uit.

Ik ben negatief over de gevechten, maar zeker niet over de vluchtelingen zelf. Ze zijn op de vlucht..je moet wel echt puur egoïstisch zijn als je mensen die op de vlucht zijn, niet wilt accepteren. Loop eens een azc binnen en kijk eens zelf wat voor mensen het zijn. De meeste zijn angstig en depressief, ze hebben zojuist waarschijnlijk alles verloren. Het zijn ook niet allemaal mannen, vooral rijke gezinnen zijn samen, want het kost nogal wat om iedereen hier naartoe te krijgen en veiligheid staat op nummer 1 en wat betreft 'ja maar waarom Nederland..' tsja als hier oorlog uitbreekt en je hebt de keuze uit landen, dan kies je toch ook het veiligste en rijkste land, waar je een toekomst zou kunnen opbouwen?

Wat ik ermee bedoelde was dat een vechtpartij (wat al zo vaak is gebeurd door nederlanders) ineens een reden is voor de meeste om alle vluchtelingen over een kam te scheren en te zeggen dat ze allemaal terug de zee in moeten en mogen doodvallen.

Zoals ik al zei, ga eens zelf helpen en zie zelf wat voor leed er is.
 
Leuk om te zien dat mensen woord voor woord mijn frustraties en onbegrip delen @Badfella
 
Ik ben negatief over de gevechten, maar zeker niet over de vluchtelingen zelf. Ze zijn op de vlucht..je moet wel echt puur egoïstisch zijn als je mensen die op de vlucht zijn, niet wilt accepteren. Loop eens een azc binnen en kijk eens zelf wat voor mensen het zijn. De meeste zijn angstig en depressief, ze hebben zojuist waarschijnlijk alles verloren. Het zijn ook niet allemaal mannen, vooral rijke gezinnen zijn samen, want het kost nogal wat om iedereen hier naartoe te krijgen en veiligheid staat op nummer 1 en wat betreft 'ja maar waarom Nederland..' tsja als hier oorlog uitbreekt en je hebt de keuze uit landen, dan kies je toch ook het veiligste en rijkste land, waar je een toekomst zou kunnen opbouwen?

Wat ik ermee bedoelde was dat een vechtpartij (wat al zo vaak is gebeurd door nederlanders) ineens een reden is voor de meeste om alle vluchtelingen over een kam te scheren en te zeggen dat ze allemaal terug de zee in moeten en mogen doodvallen.

Zoals ik al zei, ga eens zelf helpen en zie zelf wat voor leed er is.
Ben je zelf weleens in een AZC geweest of ga je uit van de überlinkse beeldvorming van de NPO?
 
Terug
Naar boven