XXL Nutrition

Fitness kleding

  • Topic Starter Topic Starter
  • #21
Sorry voor de spelfouten en slechtere kwaliteit vragen, we hebben het te snel afgeraffeld en we zullen er rekening mee houden de volgende keer.
 
Te snel afgeraffeld... en dan vraag je ons om er wel tijd in te steken?

Moeten we dit nu nog serieus nemen? Over nemen gesproken, dadelijk zullen we jullie eens gaan nemen!
 
Succes met het ondernemingsplan, ben benieuwd wat er uit het marktonderzoek komt.
Ik zie zelf de voordelen niet echt van een "fitness shirt" ten opzichte van een willekeurig (oud) t-shirt uit de kast.
 
[Link niet meer beschikbaar]
 
De merk

wat-wat-wat-meme.jpg
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #26
Hartstikke bedankt voor het invullen van de enquête! We hebben ze doorgelezen en we hebben de nuttige informatie eruitgehaald en verwerkt in ons plan, maar we hebben nog niet genoeg, dus als je mog zin hebt om in te vullen, graag!
 
done

maar kom op dit is toch geen HBO niveau? kwaliteit van de vragen is zeer laag en betreft weinig inhoud. ook aardig wat spelfouten/onjuiste zinsconstructies.

not sure if srs

Goed mogelijk, tig pseudobedrijven sturen dergelijke enquêtes rond naar bedrijven onder het mom van "studenten", zijn bedrijven meer geneigd in te vullen dan als ze zouden zeggen dat ze hun k*tjob beu zijn en graag een eigen bedrijf willen starten en gratis marktonderzoek willen uitvoeren.
Slechts één manier om te weten te komen of het om echte studentes gaat.
 
Dezelfde kwaliteit leveren en goedkoper als de concurrent... wilt niet ieder bedrijf dat? :o
 
Terug
Naar boven