- Lid sinds
- 25 sep 2016
- Berichten
- 26.785
- Waardering
- 46.989
- Lengte
- 1m89
- Massa
- 117kg
- Vetpercentage
- 12%
Dit lijkt mij beter.Off all my 60 clients there's only one that can go below 300mg of test.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Dit lijkt mij beter.Off all my 60 clients there's only one that can go below 300mg of test.
Ja, ik kan dat echt niet rijmen. Ik ken hele volksstammen die meer nemen zonder problemen. Idem met de studies van Shalender Bhasin. 600 mg test wekelijks, no problem. Dat is gewoon hypochondrie.Off all my 60 clients there's only one that can go above 300mg of test.
Ik geloof er echt geen f**k van.![]()
Vraag me ook af hoe zij tot die conclusie zijn gekomen. Je begint met test en rampt de dosis op tot je bij side X gooi je aan AI (of een andere compound zoals mast erbij zei hij geloof ik). Maar volgens mij is side X in hun hoofd een beetje vocht.Ja, ik kan dat echt niet rijmen. Ik ken hele volksstammen die meer nemen zonder problemen. Idem met de studies van Shalender Bhasin. 600 mg test wekelijks, no problem. Dat is gewoon hypochondrie.

Die niet-genomische effecten, waaronder calciumsignalering, behandel ik in mijn eerste boek (hoofdstuk 3 gaat daarover). Hoe het eventueel een direct effect zou kunnen hebben op kracht behandel ik daar ook min of meer, en behandel ik ook in m'n nieuwe boek op pagina 35.Wat is jouw mening hierover @Galen? Het zou verklaren waarom bijvoorbeeld orals PWO wél gunstig zijn.Anabolic Androgenic Steroids and Intracellular Calcium Signaling: A Mini Review on Mechanisms and Physiological Implications - PMC
Increasing evidence suggests that nongenomic effects of testosterone and anabolic androgenic steroids (AAS) operate concertedly with genomic effects. Classically, these responses have been viewed as separate and independent processes, primarily ...www.ncbi.nlm.nih.gov
Ik zal de boeken er nog eens ff op naslaan morgenochtendDie niet-genomische effecten, waaronder calciumsignalering, behandel ik in mijn eerste boek (hoofdstuk 3 gaat daarover). Hoe het eventueel een direct effect zou kunnen hebben op kracht behandel ik daar ook min of meer, en behandel ik ook in m'n nieuwe boek op pagina 35.
In het kort: er is wat dierexperimenteel onderzoek hiernaar, maar dat laat tegenstrijdige resultaten zien. Er is geen onderzoek bij mensen.
Zal een dezer dagen zijn. Exacte datum had ik ook niet gekregen.
Jep, gekeken. Vind het wel mooi hoe Kevin Tipton jarenlange research over iets even kort, bondig en helder samenvat.@Galen woon jij nu ook de seminar van WE Nutrition bij? Luc van Loon is nu aan het woord, interessante sprekers. Ik weet dat jij hem ook kan waarderen. Volgens mij komt Stuart Phillips ook nog aan het woord.
Edit: vergiste mij: Asker Jeukendrup, Luc Van Loon, and Kevin Tipton.
Vragenronde is nog bezig.
Zie ik eruit alsof ik tot het eind blijf zitten.
Waarom ben je er überhaupt bij gaan staan? Ik lig op de bank te chillen met m'n bord op schoot.

Ik heb deze moeten wegwerken tijdens het praatje van Asker:Waarom ben je er überhaupt bij gaan staan? Ik lig op de bank te chillen met m'n bord op schoot.
Pakje rennies erbij?Ik heb deze moeten wegwerken tijdens het praatje van Asker:
![]()
Jij bent geabonneerd op thuisbezorgd toch?Ik heb deze moeten wegwerken tijdens het praatje van Asker:
![]()
Nergens last van.
Pretty much
bestel ongeveer om de dag. Slechte gewoonte, maar ze moeten dat eten bestellen niet zo verdomde makkelijk maken. Het helpt niet dat of ik nou pizza, kebab of patat bestel, het hier ook wel met een kwartier is.wat moet je anders ook met al dat geld. je kunt moeilijk om de dag een boek uitgevenPretty muchbestel ongeveer om de dag. Slechte gewoonte, maar ze moeten dat eten bestellen niet zo verdomde makkelijk maken. Het helpt niet dat of ik nou pizza, kebab of patat bestel, het hier ook wel met een kwartier is.

